Зелізна Дарія

народна артистка України
Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Опис

Народилася 7 грудня.
Освіта – Учбово-театральна студія підготовки акторських кадрів при театрі імені Марії Заньковецької, курс акторської майстерності і режисури під керівництвом народного артиста України Сергія Володимировича Данченка та народного артиста СРСР Василя Сергійовича Яременка, курс сценічної мови викладала народна артистка України Любов Яківна Каганова;
– Львівський поліграфічний інститут, спеціальність – журналістика і редагування.

Репертуар

  • «Не зрадь себе» Л. Сєргєєв – Марина
  • «Украдене щастя» І. Франко – сусідка
  • «Ніч на полонині» О. Олесь – Мавка
  • «Суд пам’яті» М. Петренко – Магда
  • «Мої надії» М. Шатров – Інна
  • «Човен хитається» Я.Галан – молода дівчина
  • «Комуніст» Є. Габрилович – жінка
  • «Іменем землі і сонця» І. Друце – Агафія
  • «Санітарний день» О. Коломієць – Зіна
  • «Марія Заньковецька» І. Рябокляч – Барська
  • «Житєйське море» І. Карпенко – маруся
  • «По щучому велінню» М. Кропивницький – Королиха, Королівна
  • «Суєта» І. Карпенко – Наташа
  • «Хета Ніскавуорі» Х. Вуолійокі – Нікелля
  • «Регіон» М. Зарудний – Варя
  • «Лісова пісня» Леся Українка – Доля
  • «Котигорошко» М. Кропивницький – Калина
  • «Неділя – Оленка
  • «Кришталевий черевичок» Т. Габбе – Жавотта
  • «Срібна павутина» О. Коломієць – сердешна
  • «Вода з отчої криниці» В. Фальварочний – Меценатка
  • «Чари правдивої пісні» Б. Стельмах – Брехня
  • «Правда» М. Погодін – Наташа
  • «Звичайне чудо» Є.Шварц – Господиня
  • «Убий Леве» О. Коломієць – Надійка
  • «Отелло» В. Шекспір – Емілія
  • «Проводимо експеримент» В. Черних, М. Захаров –
  • «Сьомий подвиг Геракла» М. Рощин – Антігона
  • «Ой не ходи, Грицю» М. Старицький – Маруся
  • «Данило Галицький» В. Босович – Ярина
  • «Звичайна горошина» В. Данилевич, О. Косинський – Королева Ізабелла
  • «Безталанна» І. Карпенко – Варка
  • «Так переможемо» М. Шатров – Гляссер
  • «Гайдамаки» Т. Шевченко – Оксана, Дума поета
  • «Коза дереза» М. Лисенко – лисичка
  • «Маруся Чурай» Л. Костенко – Маруся
  • «Ой, радуйся земле» – Рахіль
  • «Згадайте, братія моя» Т. Шевченко – душа, відьма
  • «Народний Малахій» М. Куліш – Надія
  • «Павло Полуботок» К. Буревій – Гонзеровська
  • «Мотря» Б. Лепкий – Марія Федорівна
  • «Не вбивай» Б. Лепкий – Марія Федорівна
  • «Макбет» В. Шекспір – Леді Макбет
  • «Василь Свистун» В. Герасимчук – Русалка
  • «По щучому велінню» М. Кропивницький – Королівна
  • «Гедда Габлер» Г. Ібсен – Теа
  • «Рисове зерно» А. Ніколаса – Діома
  • «Ісус, син Бога живого» В. Босович –
  • «Сейлемські відьми» А. Міллер – Елізабет
  • «Шаріка» Я.Барнич – Ірма
  • «Мелея» Ж. Ануй – Медея
  • «Я камінь з божої прищі» – Муза
  • «На межі» Леся Українка – Йоганна (жінка Хусова)
  • «Дім божевільних» Е. Скарпетта – Амалія
  • «Гамлет» В. Шекспір – Гертруда
  • «Моральність пані Дульської» Г. Запольська – Квартирантка
  • «У неділю рано зілля копала…» О.Кобилянська – Мавра
  • «Талан» М. Старицький – Манько
  • «Ханума» А. Цагарелі – Кабамбо
  • «Доки сонце зійде, роса очі виїсть» М. Кропивницький – Наталя Семенівна
  • «Картка любові» Роман Горак – Ольга Озаркевич
  • «Вісім люблячих жінок» Р. Том – Огюстина
  • «Жіночі ігри» Родіон Феденьов – Луїза (Тереза)
  • «Державна зрада» Рей Лапіка – Доля
  • «Любий друг» Гі де Мопассан – Вірджинія
  • «Дама з камеліями» А.Дюма-син – Прюданс
  • «Криза» О. Огородник – Надя
  • «Сільва» І.Кальман – Юліана
  • «Полліанна» Е. Портер – Місіс Сноу
  • «Невольник» Т. Г. Шевченко – Перша мати
  • «Останній гречкосій» О. Огородник – Оксана
Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.