Далявська Галина

Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Ангели
Громадяни Відня
Опис

Народилася 17 серпня.

Освіта – Львівський національний університет імені  Івана  Франка, факультет культури і мистецтв, акторське відділення, курс народної артистки України Таїсії Йосипівни Литвиненко

 

Репертуар

 

«Жорж Данден» Ж.-Б. Мольєр – Анжеліка

«Мріє, не зрадь» Леся Українка – принцеса

«Микита Кожум’яка» О. Олесь – дівчина, танці

«Державна зрада» Рей Лапіка – гість на балу, дівчина на гойдалці

«Оргія» Леся Українка – народні сцени, танці

«Неаполь – місто попелюшок » Н. Ковалик – емігрант

«Закон» В. Винниченко – Інна, танці

«Доки сонце зійде, роса очі виїсть» М. Кропивницький – народні сцени, співи

«Романтики» Е. Ростан – Лілея, танці

«Івасик-Телесик» О. Огородник – Оленка-зміючка, Лілея

«Моя шевченкіана» Т. Шевченко, С. Максимчук – спів

«У неділю рано зілля копала…» О.Кобилянська – дівчина, танці

«Гуцулка Ксеня» Я.Барнич – панночка, спів, танці

«Хитра вдовичка» К.Гольдоні – Елеонора

«Шаріка» Я.Барнич – Марішка, танці

«Візит літньої пані» Ф.Дюрренматт – дочка Іля

«Сава Чалий» І. Карпенко-Карий – арфістка

«Валентин і Валентина» М.Рощин – Катя, студентка

«Амадей» Пітер Шеффер – городянка Відня, спів, танці, Катаріна Кавальєрі

«Журавлине пірячко» Д. Кіносіта – Сейка

«Безіменна зірка» М. Себастьян – мадмуазель Куку

«Ісус, син Бога живого» В. Босович – народні сцени, танці

«Сільва» І.Кальман – Стасі, танцівниця вар’єте

«Суботня вечеря» Шолом-Алейхем – Хава, танці

«Два дні… Дві ночі…» Б.Ревкевич за  В. Шекспіром – Марія

«Дама з камеліями» А.Дюма-син – Анаїс, куртизанка (танці)

«Історія коня» Л.Толстой – хор-табун

«Бояриня» Леся Українка – Оксана

«Криза» О. Огородник – Орися

«Троє товаришів» Е.-М.Ремарк – Роза

«Сватання на Гончарівці» Г. Квітка-Основ’яненко – Уляна, дівчина

«Полліанна» Е. Портер – Міллі, комітет «Жіноча допомога»

«Дама з собачкою» А. Чехов – Анна Сергіївна

«Небилиці про Івана…» Іван Миколайчук – Лицедії

«Невольник» Т. Г. Шевченко – Оксана, дівчина

«Катерина» Т. Шевченко – Катерина

«Віяло леді Віндермір» О. Уайльд – Розалі, гість на балу

«Пропала грамота» М. Гоголь

«Назар Стодоля» Т. Шевченко

 

«Украдене щастя» Іван Франко – Дівчата:;

«Труффальдіно з Бергамо» Карло Гольдоні – Беатріче Распоні;    Бек-вокал;    Лицедії, служниці готелю;

«Сватання на Гончарівці» – Уляна;    Дівчата;

«Марія Заньковецька» Іван Рябокляч – Студенти, актори, селяни, музики;

«За двома зайцями» – Настя,Наталка;

«Гуцульський рік» Гнат Хоткевич – Газдині, Газди, Колядники, Дівчата, Хлопці:;

«Мазепа» Юліуш Словацький – Покойова служба короля і воєводи:;

«Соло для мідних труб» Орест Огородник – Ліда, старша донька;    Оля, служанка в домі;    Мітингувальники;

«Пітер Пен: Нова історія» – Місс Елізабет Сеймур, Блу;

«З життя комах» – Цвіркунов;    Посол, головний квартир’єр, журналіст, доброчинець, телеграфіст, полководець жовтих, мурахи робітники, солдати, службовці, посли, військові, носильники, поранені, армія жовтих, перша і друга одноденка, гурт одноденок-танцівниць, слимаки, дроворуб, тітка,;

«Сатисфакція» – Порція, багата спадкоємиця;

Фільмографія

2008 рік – «Владика Андрей» – режисер народний артист України Олесь Янчук, сценарій Михайла Шаєвича та Олеся Янчука, кіностудії «Студія Олесь-фільм» – Інка

2010 рік – «Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939—1941» – документальний кінофільм, режисер Тарас Химич, студія «Invert pictures»

2012 рік – «Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919–1939» – документальний кінофільм, режисер Тарас Химич, студія «Invert pictures»

 

 

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.