Давидова Галина

заслужена артистка України
Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Опис

Народилася 20 січня.

Освіта – Учбово-театральна студія підготовки акторських кадрів при театрі імені Марії Заньковецької, викладачі Сергій Данченко, Юрій Єременко, Любов Каганова;

– Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого, театрознавство, курс Валентини Заболотної.

 

Участь у фестивалях:

 

  • Восьме мистецьке березілля, театр «Експеримент», вистава «Ідіот» Ф. Достоєвського, 1999 рік, Київ;
  • Міжнародний театральний фестиваль «Мелехівська весна»: «Дядя Ваня» А. Чехова (2001 рік), «Дім з мезоніном» А. Чехова (2005 рік), «Наречена» А. Чехова (2006 рік);
  • ХІ Міжнародний молодіжний театральний фестиваль «Російська класика», вистава «Наречена» А. Чехова, Лобня, 2006;
  • Міжнародний театральний фестиваль у Чернігові, вистава «Дім з мезоніном» А. Чехова, 2006 рік.

 

Репертуар

 

«Річард III» В. Шекспір – принц Уельський

«Новорічна віхола» Ю. Турчин – Заєць

«Дами і гусари» О. Фредро – Зузя, Фрузя

«В цьому тихому строму домі» О. Арбузов – Аля

«Неділя – день для себе» В. Сосін – Катя

«Тил» М. Зарудний – Вірка

«Кришталевий черевичок» Т. Габбе – Попелюшка

«Богдан Хмельницький» О. Корнійчук – Зося

«Кафедра» В. Врублевська – Білкун

«Чари правдивої пісні» Б. Стельмах – Наталочка

«Звичайне чудо» Є. Шварц – принцесса

«Візаві» В. Врублевська – покоївка

«Іменем землі і сонця» Й. Друце – Марія

«Сон князя Святослава» І. Франко – хлопчик

«Житейська море» І. Карпенко-Карий – Надя

«По щучому велінню» М. Кропивницький – королівна

«Декамерон» Дж. Бокаччо – Гісмонда, Послушниця

«Розорене гніздо» Я. Купали – Зося

«Санітарний день» О. Коломієць – Зіна

«Незручна людина» А. Верблюдко – Наречена

«Лісова пісня» Леся Українка – Мавка

«Сюїта Журавського» О. Підсуха – Мирослава

«Котигорошко» М. Кропивницький – Оленка

«Філумена Мартурано» Е. де Філліппо – Лючія

«Люди, яких я бачив» С. Смірнов – Марія

«Кремлівські куранти» М. Погодін – Маша

«Отелло» В. Шекспір – Дездемона

«Проводимо експеримент» В. Черних – Хейлі Ларен

«Шрами» Є. Шабан – Люся

«Данило Галицький» В. Босович – Соломія

«Звичайна горошина» В. Данилевич, О. Косинський – Марія

«Безталанна» І. Карпенко-Карий – Софія

«Так переможемо» М. Шатров – санітарка

«Сьомий подвиг Геракла» М. Рощин – повія

«Діти Арбату» А. Рибаков – Олена

«Привітай же мене, Україно» Т. Шевченко – Вороно

«Штани» Ф. Дунаї – Берта

«Народний Малахій» М. Куліш – Оля

«Чорна Пантера» В. Винниченко – Сніжинка

«За зачиненими дверима» Ж. Сартр – Естель

«Макбет» В. Шекспір – Відьма

«Василь Свистун» В. Герасимчук – русалка

«Гедда Габлер» Г. Ібсен – Тео

«Така любов» П. Когоут – Ліда Матісова

«Ісус, син Бога живого» В. Босович – Блудниця

«Літо в Ноані» Я.І вашкевич – Розєрка

«На межі» Леся Українка – Марціа

«Хазяїн» І. Карпенко-карий – Павлина

«Сейлемські відьми» А. Міллер – Тітуба

«Твій комік» Г. Макарчук – Дружина

«Ідіот» М. Достоєвський – Аглая

«Моя професія – сеньйор з вищого світу» Дж. Скарначчі, Р. Тарабузі – Єлена

«Мужчина» Г. Запольська – Елька

«Дядя Ваня» А. Чехов – Войницька

«Політ над гніздом зозулі» К.Кізі, Д.Вассермен – Сестра Редтчет

«Вісім люблячих жінок» Р. Тома – П’єретта

«Талан» М. Старицький – Олена Миколаївна

«Ромео і Джульєтта» В. Шекспір – Леді Капулетті

«Для домашнього вогнища» І. Франко – Юля

«Державна зрада» Рей Лапіка – Цариця Олександра Федорівна

«Візит літньої пані» Ф.Дюрренматт – 2-га жінка

«Валентин і Валентина» М.Рощин – Ліза, мати Валентина

«Дім з мезоніном» А. Чехов – Мати, Катерина Павлівна

«Спокуслива особа» Ю. Бичков – Конферанс

«Наречена» А. Чехов – мати Ніна Іванівна

«Неповторність» Ліни Костенко

«Два кольори» Д. Павличко

«Сільва» І. Кальман – дружина ротмістра

«Комедіанти» А. Баранга – секретарка

«Одруження» М.Гоголь – Орина Пантелеймонівна

«Підступність і кохання» Ф. Шиллер – дружина Міллера

«Невольник» Т. Шевченко – Жінка-селянка

«Блазні мимоволі» О. Огородник – Евеліна, дружина Леонтія

«Пані міністрова» Бранислав Нушич – Тітка Савка;

«Вода життя» Валерій Шевчук – Броня;

«Підступність і кохання» Фрідріх Шиллер – Його дружина;

«Чудова неділя для пікніка» – Міс Глюк;

«Безодня» Орест Огородник – Лариса;

«Жіночий дім (Ціна любові)» Зоф’я Налковська – Текля Белська;

«Перед заходом сонця» Г. Гауптман – Анна Петерс;

«CLUB Самотніх сердець» – Мілдред;

«Соло для мідних труб» Орест Огородник – Мітингувальники;

«Каліка з острова Інішмаан» – Кейт;

Фільмографія

1993 рік – «Злочин з багатьма невідомими» (телесеріал) – режисер заслужений діяч мистецтв України Олег Бійма – журналістка

1976 рік – «Крадіжка» – режисер заслужений діяч мистецтв України Олег Бійма

1995 рік – «Партитура на могильному камені» – режисер Ярослав Лупій – Старша медсестра будинку божевільних

1977 рік – «Червона Лілія» – бухгалтер

1986 рік – «Гітарист» – режисер Тарас Жирко

2008 рік – «Як знайти ідеал» – режисер Віра Яковенко

2008 рік – «Житейське море» –  режисер Василь Вітер – Надя

2001 рік – «Спляча красуня» – режисер Віра Яковенко – Мати

Тетефільми: «Біла мавпочка» (режисер Бондаренко), «Філумена Мартурано», «Житейське море».

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.