Ігор Білиць

Опис

Театральну кар’єру розпочав у 2002 році у Київському камерному театрі-студії “Дивний замок” як актор. У 2012 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого за спеціальністю режисер драми.
В цьому ж році створив театральну студію Bilyts Art Centre, яка функціонує одночасно як школа і театр. Найвідомішою постановкою є вистава “Вій 2.0” (2014 р.) за Наталією Ворожбит у постановці Максима Голенка.
Професійне становлення режисера значною мірою відбулося у Львові.Тут пройшли прем’єри на гостру соціальну тематику у Львівському театрі ім. Лесі Українки: «ЛПС» Павла Ар’є (2016 р.), «Боженька» Валерія Пєчєйкіна (2018 р.), «Мої родичі та інші покидьки» за п’єсою «Мать Горького» Лєни Лягушонкової (2019 р.).
У 2017 році дебютував як драматург із п’єсою “Гей парад”, яка перемогла в конкурсі “Тиждень актуальної п’єси-2017”. Також Ігор Білиць співпрацює з квест компанією Mystery Play як сценарист інтерактивних квестів.
У своїх роботах він неодноразово звертається до тем людської особистості яка прагне жити краще, але залежна від свого минулого. Розглядаючи суспільні проблеми середовища, в якому режисер виріс – нерідко у фокусі його творчості є радянська спадщина українського суспільства.
З 2021 року працює режисером у театрі
Постановки
В. Маковій “Буна” (Камерна сцена)
Л.Українка “Кассандра”

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.