Гаврилів Ігор

заслужений артист України
Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Граф Франц Орсіні-Розенберг
Опис

Народився 1 серпня 1966 року.

Освіта – _Освіта – Самбірське училище культури, Львівська область, 1981-1983 роки;
–  Студія при театрі імені Марії Заньковецької, 1984-1986 роки, курс заслуженого артиста України Юрія Єременка;
–  Київський національний університет культури і мистецтв, курс Є. Бондаренка

Фестивалі, нагороди, фільмографія…

1992 рік – «Союз одноногих» – режисер Олександр Столяров, Кіностудія імені Олександра Довженка

1996 рік – «Час збирати каміння» – режисер Володимир Андрощук, Телекомпанія «Укртелефільм»

2004 рік – «Секонд хенд» – Одеська кіностудія, режисер народний артист України Ярослав Лупій

2006 рік – «Прорвемся!» – режисер Іван Кравчишин

2006 рік – «Таємниця Маєстро» (фільм про Максима Березовського) – режисер Микола Федюк, Укртелефільм

2013 рік – «Хроніки» – режисер Іван Кравчишин

Репертуар

  «Марія Заньковецька» І. Рябокляч – студент

«Звичайна горошина» В. Данилевич – король

«Безталанна» І. Карпенко-Карий – перший староста

«Діти Арбату» А. Рибаков – Ковальов

 

«Коза Дереза» М. Лисенко – Дід, Ведмідь

«Маруся Чурай» Л. Костенко – Фесько

«Ой радуйся, земле» – солдат, Ірод

«Згадайте, братія моя» за Т. Шевченком – вартовий

«Нарий Малахій» М. Куліш – cанітар

«Чорна пантера» В. Винниченко – Гарсон

«Павло Полуботок» К. Буревій – г. Толстой

«Пан Коцький» М. Лисенко – Коцький

«Орфеєве чудо» Леся Українка – раб

«Мотря» за Б. Лепким – лікар

«Біда навчить» Б. Стельмах – Нероба

«Не вбий» за Б. Лепким – Шафіров

«Макбет» В. Шекспір – вбивця

«Батурин» за Б. Лепким – наймит

«Василь Свистун» В. Герасимчук –

«Житейське море» І. Карпенко-Карий – Кругляков

«Котигорошко» М. Кропивницький – Той, що їсть

«Наталка Полтавка» І. Карпенко-Карий – Виборний

«По щучому велінню» М. Кропивницький – дід, циган

«Ромео та Джульєтта» В. Шекспір – стражник, Петро

«Ісус,Син Бога Живого» В. Босович – свідок, Нафанаїл

«На межі» Леся Українка – германець

«Шаріка» Я. Барнич – січовий стрілець, Гаврило

«В обіймах золотої мли» М. Рильський – масові сцени

«Звичайна горошина» В. Данилевич, О. Косинський – Імператор Барбаринський

«Доки сонце зійде…» М. Кропивницький – парубок

«Політ над гніздом Зозулі» К.Кізі, Д.Вассермен – Раклі

«Неаполь місто попелюшок» Н. Ковалик – емігрант

«Професіонал» Д. Ковачевич – норм. псих. ????

«Микита Кожум’яка» О. Олесь – другий воєвода

«Державна зрада» Рей Лапіка – М. Костомаров, Іван Посяда

«Анатоль» А. Шніцлер – Макс

«Кайдашева сімя» І.Нечуй-Левицький – кум

«Любий друг» Гі де Мопассан – Шарль Форестьєр

«Романтики» Едмон Ростан – Паскіно

«Любов і мундир» Ф. Мольнар – Крехіль

«Серенада для судженої» за Оленою Пчілкою та С. Мрожеком – Перепелиця, півень

«Візит літньої пані» Ф.Дюрренматт – Кобі

«Хелемські мудреці» М.Гершензон – Реб Нусе

«Сава Чалий» І. Карпенко-Карий – Яворський

«Різдвяний концерт» – господар

«Івасик Телесик» О. Огородник – Оленка-зміючка

«Амадей» Пітер Шеффер – граф Франц Орсіні Розенберг

«Журавлине пірячко» Д. Кіносіта – Ундзу

«Замшевий піджак» С.Стратієв – застряглий в ліфті

«Сільва» І. Кальман – Мікса (розпорядник у вар’єте)

«Суботня вечеря» Холом-Алейхем – Лайзер, м’ясник

«Сто тисяч» І. Карпенко-Карий – Савка

«Два дні… Дві ночі…» Б.Ревкевич за В.Шекспірром – сержант поліції

«Дама з камеліями» А.Дюма-син – Сен-Годанс

«Історія коня» Л. Толстой – Феофан (він же Фріц)

«Одруження» М. Гоголь – Яєшня

«Троє товаришів» Е.-М. Ремарк – Готтфрід Ленц

«Сватання на Гончарівці» Г. Квітка-Основ’яненко – Йосип Скорик

«Полліанна» Е. Портер – Том

«Або-Або» За листами та спогадами Олени Теліги – Завгосп

«Небилиці про Івана…» Іван Миколайчук – Піп

«Невольник» Т. Шевченко – Опара, запорожець

«Гамлет у гострому соусі» А. Ніколаї – Фроггі

«Віяло леді Віндермір» О. Уайльд – Герцог Бервік

«Блазні мимоволі» О. Огородник – Леонтій Конопелька, брат Степана

«Король стрільців або Муза в офсайді» Іван Керницький – Старий Гуцул;    Гурт спортовців-футболістів;

«Циліндр» Едуардо де Філіппо – Роберто;    чоловіки;

«Симфонія сльози» Юрій Косач – Галуппі;

«Безодня» Орест Огородник – Стасік;

«Різдвяна ніч» – Голова, кум Чуба;

«Голий король» Євген Шварц – Король;

«Украдене щастя» Іван Франко – Олекса Бабич, селянин;

«Труффальдіно з Бергамо» Карло Гольдоні – Панталоне деї Бізоньйозі;

«Ревізор» Микола Гоголь – Артемій Филипович Земляника;

«Сватання на Гончарівці» – Скорик;

«Марія Заньковецька» Іван Рябокляч – Суворін;

«За двома зайцями» – Прокіп Свиридович Сірко,міщанин,має крамницю;

«Гуцульський рік» Гнат Хоткевич – Іван, чоловік Параски;

«Соло для мідних труб» Орест Огородник – Бухгалтер;

«З життя комах» – Гнойовик;

«Попелюшка» – Король;

«Каліка з острова Інішмаан» – Доктор;

 

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.