Калинюк Інна

Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Опис

Народилася  23 грудня.

Освіта – Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет культури і мистецтв, акторське відділення, курс народної артистки України Таїсії Йосипівни Литвиненко.

 Репертуар

«Блакитна троянда» Леся Українка – Дівчина з ліліями;

«Блазні мимоволі» Орест Огородник – Тереза, студентка;

«Останній гречкосій» Орест Огородник – Льоля;

«Полліанна» Елеонор Портер – Комітет “Жіноча допомога”;

«Візит літньої пані» Фрідріх Дюрренматт – Барабанщиці;

«Віяло леді Віндермір» Оскар Уайльд – Леді Агата;    Гості;

«Катерина» Тарас Шевченко – Катерина;

«Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами» Іван Миколайчук – Молода газдиня;    Лицедії;

«Вода життя» Валерій Шевчук – Наталка;

«Гуцулка Ксеня» Ярослав Барнич – Гуцули та гуцулки;

«Державна зрада» Рей Лапіка – Панянки на балу;

«Неаполь-місто попелюшок» Надія Ковалик – Емігранти;

«Невольник» Тарас Шевченко – Молода;    Дівчата;

«Сільва» Імре Кальман – Шанувальники театру та гості на балу;

«Сватання на Гончарівці» Григорій Квітка-Основ’яненко – Дівчата;

«Шаріка» Ярослав Барнич – Марішка;    Дівчата;

«Суботня вечеря» Шолом-Алейхем – Ента, сваха;    Танці та масові сцени;

«Пропала грамота» Микола Гоголь – Вдова;    ;

«Назар Стодоля» Тарас Шевченко – Дівчата:;

«По щучому велінню» Марко Кропивницький – Королівна;

«Або – або» Інна Павлюк, Наталя Лісова – Ніна;

«Венера в хутрі» Леопольд фон Захер-Мазох – Василинка;

«Диво-квітка» Наталія Боймук – Веселочка;    Квіточки;

«Ісус, син Бога живого» Василь Босович – Народні сцени;

«Король стрільців або Муза в офсайді» Іван Керницький – Гурт спортовців-футболістів;

«Вій, вітерець!» Яніс Райніс – Барба, сирота;    Звукотвори;

«Різдвяна ніч» Михайло Старицький (за Миколою Гоголем) – Дівчата:;

«Голий король» Євген Шварц – Принцеса;    Придворні дами;

«Украдене щастя» Іван Франко – Дівчата:;

«Труффальдіно з Бергамо» Карло Гольдоні – Лицедії, служниці готелю;

«Ревізор» Микола Гоголь – Марія Антонівна, його донька;

«Сестри Річинські» Ірина Вільде – Ольга;

«Сватання на Гончарівці» – Дівчата;

«Марія Заньковецька» Іван Рябокляч – Студенти, актори, селяни, музики;

«За двома зайцями» – Проня, дочка їх;

«Гуцульський рік» Гнат Хоткевич – Єлена;    Газдині, Газди, Колядники, Дівчата, Хлопці:;

«Соло для мідних труб» Орест Огородник – Ніна, молодша донька;

«Пітер Пен: Нова історія» – Дінь-Дінь;

«З життя комах» – Метелик Ірис;    Посол, головний квартир’єр, журналіст, доброчинець, телеграфіст, полководець жовтих, мурахи робітники, солдати, службовці, посли, військові, носильники, поранені, армія жовтих, перша і друга одноденка, гурт одноденок-танцівниць, слимаки, дроворуб, тітка,;

«Попелюшка» – Грізелла;

«Сатисфакція» – Нерісса, її служниця;

 

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.