Кулай Марта

Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Урсула
Опис

Народилася 29 грудня.

Освіта – Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет театрознавства і акторської майстерності, курс Таїсії Литвиненко

 Репертуар

«Криваве весілля» Ф. Г. Лорка – дівчина

«Андрей» В. Герасимчук – танці

«Івона, принцеса – Бургундська» В. Гомбрович – дама

«Неаполь » Н. Ковалик – емігрантка

«Микита Кожум’яка» О. Олесь – дівчина

«Мріє, не зрадь…» Леся Українка – ?????

«Доки сонце зійде, роса очі виїсть» М. Кропивницький – дівчина

«Державна зрада» Рей Лапіка – танці

«Жорж Данден» Ж. Б. Мольєр – пані де Сотенвіль

«Закон» В. Винниченко – Марія Андріївна, Інна

«Оргія» Леся Українка – танці

«Івасик» Інсценівка О. Огородника – лілея

«Візит літньої пані» Ф.Дюрренматт – начальник барабанщиць

Новорічний концерт – танці, співи

«Сава Чалий» І. Карпенко-Карий – Зося

«Валентин і Валентина» М.Рощин – Очкарик, Діна

«Амадей» П. Шеффер – городянка Відня

«Дзвінка і Довбуш» Б.-І. Антонич – Дзвінка, постановка танців

«Журавлине пірячко» Д. Кіносіта – Сейка

«Кафедра» В. Врублевська – Віра  Білкун

«Замшевий піджак» С. Стратієв – селянка

«Шаріка» Я. Барнич – мадярка, Марійка, співи, танці

«Гуцулка Ксеня» Я.Барнича – Мері

«Житейське море» І. Карпенко-Карий – Надінька

«У неділю рано зілля копала…» О.Кобилянська – гуцулка

«Ісус, син Бога живого» В. Босович – танцівниця

«Сільва» І.Кальман – артистка вар’єра

«Суботня вечеря» Шолом-Алейхем – Голда, танці

«Сестри Річинські» І. Вільде – Клавдія

«Про кохання» А. Чехов – постановка танців

«Сто тисяч» І.Карпенко-Карий – Мотря

«Два дні… Дві ночі…» Фантазія Б.Ревкевич за В.Шекспіром – Араб, Вельма

«Дама з камеліями» А.Дюма-син – Олімпія

«Історія коня» Л.Толстой – хор-табун

«Бояриня» Леся Українка – дівчина-служебка

«Троє товаришів» Е.-М.Ремарк – Роза

«Сватання на Гончарівці» Г. Квітка-Основ’яненко – дівчина, Одарка

«Небилиці про Івана…» І. Миколайчук – Старша військового утворення Ірена Заголена

«Невольник» Т. Шевченко – Оксана, дівчина

«Останній гречкосій» О. Огородник – Наталя

«Гамлет у гострому соусі» А. Ніколаї – Кеті

«Король стрільців або Муза в офсайді» Іван Керницький – Тітка Мелося;

«Циліндр» Едуардо де Філіппо – жінки;

«Вій, вітерець!» Яніс Райніс – Орта, літня жінка;    Звукотвори;

«Різдвяна ніч» – Солоха, вдова;    Дівчата:;

«Голий король» Євген Шварц – Придворні дами;    Гувернантка;

«Усе, несказане…» Людмила Нікончук та Оркестр театру – ;

«Благодійний концерт “… на камерну сцену”» – ;

«Украдене щастя» Іван Франко – Настя, його жінка;    Дівчата:;

«Труффальдіно з Бергамо» Карло Гольдоні – Бек-вокал;    Розпорядниця готелю;

«За двома зайцями» – Секлита, сестра Серчисі, перекупка;

«Гуцульський рік» Гнат Хоткевич – Параска;    Газдині, Газди, Колядники, Дівчата, Хлопці:;    «Пітер Пен: Нова історія» – Лізі, Пінкі;

«З життя комах» – Гнойовички;    Посол, головний квартир’єр, журналіст, доброчинець, телеграфіст, полководець жовтих, мурахи робітники, солдати, службовці, посли, військові, носильники, поранені, армія жовтих, перша і друга одноденка, гурт одноденок-танцівниць, слимаки, дроворуб, тітка,;

«Попелюшка» – Казкарка;

 

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.