Солук Мирослава

Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Опис

Народилася 18 жовтня.
Освіта – Львівський національний університет імені Івана Франка, філологічний факультет, кафедра театрознавства та акторської майстерності, спеціальність – актор драматичного театру і кіно. Викладачі: народний артист України Богдан Миколайович Козак та народний артист України Григорій Григорович Шумейко (1999-2003 роки).
2006-2008 роки – асистент акторської майстерності драматичного театру на ляльковому відділенні ЛНУ імені Івана Франка, 2010-2013 роки – на факультеті культури і мистецтв.

Участь у фестивалях:

2011 рік – VIII Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької в Ніжині, вистава «Блакитна троянда» Лесі Українки, режисер Таїсія Литвиненко;
2013 рік – XI Всеукраїнський фестиваль «Тернопільські театральні вечори. Дебют», вистава «Катерина» Т. Шевченка режисера Богдана Ревкевича була відзначена в чотирьох номінаціях, серед яких «музичне оформлення» Мирослави Солук та «акторський ансамбль»;
2013 рік – Х Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької, вистава «Дама з собачкою» А. Чехова, режисер Таїсія Литвиненко;
2013 рік – XIV Міжнародний фестиваль етнічних театрів національних меншин України, країн СНД та єврорегіону «Етно-Діа-Сфера», вистава «Дама з собачкою» А. Чехова, режисер Таїсія Литвиненко;
2014 рік – XV міжнародний театральний фестиваль етнічних театрів держав СНД і єврорегіону «Етно-Діа-Сфера»Мукачево, вистава «Картка любові» Р. Горака, режисер Григорій Шумейко.

Репертуар

 

«Криваве весілля» Ф. Г. Лорка – танці

«Доки сонце зійде, роса очі виїсть» М. Кропивницький – дівчина

«Картка любові» Роман Горак – Ольга Рошкевич

«Політ над гніздом зозулі» К. Кізі, Д. Вассермен – Кенді Стар

«Неаполь – місто попелюшок» Н. Ковалик – емігрантка

«Мізантроп» Е. Лабіш – мадам Кокнар

«Микита Кожум’яка» О. Олесь – дівчина

«Державна зрада» Рей Лапіка – гостя на балу, душа

«Нора» Г. Ібсен – пані Лінде

«Анатоль» А. Шніцлер – Ілона

«Квартет» Р. Харвуд – Дзанні

«Любий друг» Гі де Мопассан – куртизанка

«Оргія» Леся Українка – танцівниця

«Романтики» Е. Ростан – дівчина-квітка

«Запрошення в замок» Ж. Ануй – Діана

«У неділю рано зілля копала…» О.Кобилянська – циганка, гуцулка

«Гуцулка Ксеня» Я.Барнич – дівчина

«Серенада для судженої» Олена Пчілка, С. Мрожек – Варочка, Боруна

«Візит літньої пані» Ф.Дюрренматт – барабанщиця

«Новорічний концерт» – колядки, читання

«Сава Чалий» І. Карпенко-Карий – циганка (танці)

«Валентин і Валентина» М.Рощин – Маша, студентка

«Амадей» Пітер Шеффер – громадянка Відня, Катаріна Кавальєрі

«Сліпе щастя» М. Берк’є – постановка танців

«Журавлине пірячко» Д. Кіносіта – діти (танці)

«Замшевий піджак» С. Стратієв – Марія Дерменджієва

«Неповторність» Л. Костенко – читання і танці

«Шаріка» Я. Борнич – танці, спів, Сяся

«Ісус, син Бога живого» В. Босович – народні сцени

«Два дні… Дві ночі…» Б. Ревкевич за В. Шекспіром – Ангел

«Дама з собачкою» А. Чехов – Гейша

«Івасик-Телесик» О. Огородник – дівчина-лілія

«Сільва» І. Кальман – Стассі, артистка вар’єте

«Суботня вечеря» Шолом-Алейхем – Шпринца

«Він прийшов» Д. Б. Прістлі – Шейла

«Полліанна» Е. Портер – Полліанна, мешканець міста

«Або-Або…» За листами та спогадами Олени Теліги – Ніна

«Підступність і кохання» Ф. Шиллер – Софі

«Небилиці про Івана…» І. Миколайчук – Лицедії

«Невольник» Т.Шевченко – Дівчина

«Мина Мазайло» М. Куліш – Невідома

«Гамлет у гострому соусі» А. Ніколаї – Офелія

«Блакитна троянда» Леся Українка – Олександра Красовська

«Любов на замовлення» Т. Іващенко – Надія

«Сватання на Гончарівці» Г. Квітка-Основ’яненко – Дівчина

«Назар Стодоля» Т. Шевченко – Дівчина

«Дивоквітка» Н. Боймук – квітка, Дивоквітка

«Пропала грамота» М. Гоголь – Одарка

«По щучому велінню» М. Кропивницький – Королиха

«Віяло леді Віндермір» Оскар Уайльд – Гості;

«Катерина» Тарас Шевченко – Музичне оформлення;    Катерина;

«Тільки у Львові – Бум, Пім, Пім» Вадим Сікорський – Тітка;

«Ярославна – королева Франції» Валентин Соколовський – Стеха;

«Король стрільців або Муза в офсайді» Іван Керницький – Анничка;

«Вій, вітерець!» Яніс Райніс – Зане, наречена;

«Різдвяна ніч» – Дівчата:;

«Голий король» Євген Шварц – Придворні дами;

«Труффальдіно з Бергамо» Карло Гольдоні – Беатріче Распоні;    Бек-вокал;    Лицедії, служниці готелю;

«#КУЧИНСЬКИЙОДУЖУЙ» благодійний концерт – Ведучі;

«Ревізор» Микола Гоголь – Марія Антонівна, його донька;

«Сватання на Гончарівці» – Дівчата;

«Марія Заньковецька» Іван Рябокляч – Студенти, актори, селяни, музики;

«Перед заходом сонця» Г. Гауптман – Лялька;

«Гуцульський рік» Гнат Хоткевич – Газдині, Газди, Колядники, Дівчата, Хлопці:;

«Мазепа» Юліуш Словацький – Покойова служба короля і воєводи:;

«Соло для мідних труб» Орест Огородник – Мітингувальники;

«Пітер Пен: Нова історія» – Місс Елізабет Сеймур, Блу;

«З життя комах» – Метелик Клітія;    Посол, головний квартир’єр, журналіст, доброчинець, телеграфіст, полководець жовтих, мурахи робітники, солдати, службовці, посли, військові, носильники, поранені, армія жовтих, перша і друга одноденка, гурт одноденок-танцівниць, слимаки, дроворуб, тітка,;

«Фредерік або Бульвар злочинів» – Манірниця, артистка другого плану;

«До тебе в сни…» – Марево;

««#Антонич_Ми»» – Автор пісень;    Оксана;

«Каліка з острова Інішмаан» – Хелен;

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.