Лань Наталія

народна артистка України
Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Опис

Народилася 5 вересня.

Освіта – Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого, курc Б. П. Ставицького.

Серед нагород – «Краща жіноча роль» Всеукраїнського фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької у Ніжині, 2010 рік за роль Клементини у виставі «Завчасна паморозь» Р. М. Рільке.

Тріумф. Театр. Львів «Найкраща вистава камерної сцени» моно вистава «Тринадцята жінка» 2019р.

Репертуар

 

«Народний Малахій» П. Куліш – Матильда

«Маруся Чурай» Л. Костенко – Галя, Ящиха

«Звичайна горошина» В. Данилевич – Марія, принцеса Самрійська, Королева

«Павло Полуботок» К. Буревій – Милашевська

«Пан Коцький» М. Лисенко – Лисиця

«Нірвана» О. Островський

«Кармен» П. Меріме – Фріскіта

«Орфеєве чудо» Леся Українка – Леся

«Макбет» В. Шекспір – Відьма

«По щучому велінню» М. Кропивницький – Королівна

«Вічний раб» В. Шевчук – Гальшка, жінка-птах

«Гайдамаки» Т. Шевченко – душа поета

«Згадайте, братія моя» Т. Шевченко – душа

«Василь свистун» В. Герасимчук – русалка

«Наталка Полтавка» І. Котляревський – Наталка

«Гріх і покаяння» І. Карпенко-Карий – Пріська

«Ой радуйся земле»

«Чорна пантера і білий ведмідь» В. Винниченко – Сафо

«Ромео і Джульєтта» В. Шекспір – сеньйора Капулетті

«Рисове зерно» А. Ніколаї – Амелія

«Ісус, син Бога живого» В. Босович – гебрейка

«Літо в Ноані» Я. Івашкевич – Мадлен

«Ніч на полонині» О. Олесь – мавка

«Шаріка» Я.Барнич – Сася

«Маклена Граса» М.Куліш – мама Куліша

«Коляда» – колядниця

«Дім божевільних» Е. Скарпетта – Кончетта

«Мужчина» Г. Запольська – Юлька

 «Гуцулка Ксеня» Я. Барнича – Мері

«Тригрошова опера» Б. Брехт – Джені

«У неділю рано зілля копала…» О. Кобилянська – Настка

«Пітер Пен» Д. М. Баррі – мама

«Життєйське море» І. Карпенко-Карий – Маруся

«Неповторність» Л. Костенко – читець

«Хоробрий півник» Н. Забіла – Лисичка

«Криваве весілля» Ф. Г. Лорка – Дружина

«Доки сонце зійде, роса очі виїсть» М. Кропивницький – Соломія, Анеточка

«Вісім люблячих жінок» Р. Тома – П’єретта

«Неаполь – місто попелюшок» Н. Ковалик – Марія

«Мила моя, люба моя» О. Огородник – Оксана

«Державна зрада» Рей Лапіка – Варвара Репніна

«Анатоль» А. Шпіцлер – Габріела

«Оргія» Леся Українка – Герміона

«Візит літньої пані» Ф.Дюрренматт – дружина бургомістра

«Дім Бернарди Альби» Ф. Г. Лорка – Магдалена

«Валентин і Валентина» М. Рощин – мати Валентини

«Комедіанти» А. Баранга – Дімітріца

«Три ідеальні подружжя» А. Касона – Женев’єва Рохас

«Полліанна» Е. Портер – міс Поллі Харингтон

«Мина Мазайло» М. Куліш – Баронова

«Вода життя» В. Шевчук – Ольга

«Завчасна паморозь» Р. М. Рільке – Клементина

«Любов і сльози» О. Мардань – Тетяна

«Блакитна троянда» Леся Українка – мама, господиня

«Невольник» Тарас Шевченко – Жінки-селянки;

«Мина Мазайло» Микола Куліш – Баронова;

«Чудова неділя для пікніка» – Доротея;

«Знак у вікні» – Айріс;

«Різдвяна ніч» – Жінки:;

«Святомиколаївський вечір» Роман Горак – Зайняті:;

«Жіночий дім (Ціна любові)» Зоф’я Налковська – Йоанна Нелевічова;

«Украдене щастя» Іван Франко – Марія;

«Та, котру любили» Роман Горак – Виконавці;

«Ревізор» Микола Гоголь – Февронія Петрівна Пошльопкіна;

«Тринадцята жінка» Теодозія Зарівна – Жінка;

«Перед заходом сонця» Г. Гауптман – Беттіна, його дочка;

«CLUB Самотніх сердець» – Іда;

«Попелюшка» – Королева;

«Каліка з острова Інішмаан» – Айлін;

«Два кольори» Д.Павличко – чтець

«Мріє не зрадь» Л.Українка – чтець

«Кафедра» Врублевська – Заначалова

 

Перший український театр для дітей та юнацтва (1980-1989 роки):

«Назар Стодоля» Т. Шевченко – Галя

«В’язень замку Ів» А. Дюма – Мерседес

«Каїн» А. Камю – Ада

«Нічний сторож і праля» – Гунтра

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.