Олег Пшин

Опис

Закінчив Рівненський державний інститут культури. Працював актором Чернігівського молодіжного театру та Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка.
З 2002 – актор Донецького академічного українського музично-драматичного театру, у 2006 році призначений заступником директора з творчих питань.
У 2014 у зв’язку з трагічними подіями на Сході України через патріотичні переконання змушений був залишити Донецьк і переїхати працювати в Рівне.
З квітня 2020 року – завідувач режисерської частини Національного академічного Українського драматичного театру ім.М. Заньковецької.
Серед нагород актора: премія газети «Донеччина» «Плекаймо рідну мову – 2005» за популяризацію української мови і культури у Донецькому регіоні, активну роботу в залученні глядачів до невичерпних джерел української культури. Диплом Першого всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Данапріс – 2007» за розвиток традицій монодрами на камерній сцені академічного театру за роль Контрабасиста у виставі «Контрабас» П.Зюскінда.

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.