Гавриш Роман

заслужений артист України
Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Кароль
Опис

Народився 24 січня.
Освіта – Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет театрознавства та акторської майстерності, курс народного артиста України Богдана Козака.

Репертуар

 

«Шаріка» Я. Барнич – Степан Балинський

«Майор Кравашон» Е. Лабіш – Дерв’єр

«Готель між двома світами» Е. Шмідт

«Ісус, син Бога живого» В. Босович – воїн

«Гуцулка Ксеня» Я. Барнич – гуцул, студент

«У неділю рано зілля копала…» О. Кобилянська – циган, гуцул

«Доки сонце зійде, роса очі виїсть» М. Кропивницький – хлопець

«Неаполь – місто попелюшок» Н. Ковалик – емігрант

«Державна зрада» Р. Лапіка – молодий Шевченко, Бушен

«Візит літньої пані» Ф.Дюрренматт – перший репортер

«Сава Чалий» І. Карпенко-Карий – запорожець

«Амадей» П. Шеффер – городянин Відня

«Журавлине пірячко» Д. Кіносіта – діти

«Сільва» І. Кальман – шанувальник театру

«Суботня вечеря» Шолом-Алейхем – Арончик, Федько

«Два дні… Дві ночі…» Б.Ревкевич за В. Шекспір – Пепе

«Дама з камеліями» А.Дюма-син – Гюстав, сутенер

«Історія коня» Л. Толстой – хор-табун

«Бояриня» Леся Українка – Іван

«Сестри Річинські» І. Вільде – Орест Білинський

«Про кохання» А.Чехов – Микола Колпаков

«Варшавська мелодія» Л. Зорін – Віктор, адміністратор

«Любов і сльози» О. Мардань – Платонов

«Троє товаришів» Е.-М.Ремарк – Фред

«Сватання на Гончарівці» Г. Квітка-Основ’яненко – Олексій, парубок

«Полліанна» Е. Портер – мешканець міста

«Небилиці про Івана…» І. Миколайчук – Другий дядько

«Невольник» Т. Шевченко – Молодий, Козак, Четвертий козак-новобранець,

«Мина Мазайло» М. Куліш – Невідомий

«Віяло леді Віндермір» О. Уайльд – Паркер

«Гамлет у гострому соусі» А. Ніколаї – Грунтер-помічник

«Назар Стодоля» Т. Шевченко – Запорожець

«По щучому велінню» М. Кропивницький – вісник

«Івасик-Телесик» О. Огородник – ІІ коваль

«Наталка-Полтавка» І. Котляревський – Петро

«Блакитна троянда» Леся Українка – Андрій-студент;

«Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий – Клим;

«Пропала грамота» Микола Гоголь – Дяк;    ;

«Завчасна паморозь» Райнер Марія Рільке  – Мерцен;

 

«Тільки у Львові – Бум, Пім, Пім» Вадим Сікорський – 3-й гість;

«Диво-квітка» – Рунди;

«Варшавська мелодія» Леонід Зорін – Адміністратор;

«Король стрільців або Муза в офсайді» Іван Керницький – Поет;    Гурт спортовців-футболістів;

«Симфонія сльози» Юрій Косач – Монтегі Уортлей;    Оркестр, музики;

«Безодня» Орест Огородник – Солдати;

«Різдвяна ніч» – Вакула, син Солохи, коваль і маляр;    Грицько, товариш Вакули;    Козаки:;

«Голий король» Євген Шварц – Вчений;

«Усе, несказане…» Людмила Нікончук та Оркестр театру – ;

«Благодійний концерт “… на камерну сцену”» – ;

«Жіночий дім (Ціна любові)» Зоф’я Налковська – Мужчина в капелюсі;

«Украдене щастя» Іван Франко – Парубки:;

«Труффальдіно з Бергамо» Карло Гольдоні – Сільвіо, його син;    Лицедії, слуги готелю;

«Ревізор» Микола Гоголь – Абдулін;

«Поцілунок самотності» Роман Горак – Виконавці;

«Сватання на Гончарівці» – Олексій;    Хлопці;

«Марія Заньковецька» Іван Рябокляч – Олексій Троян;    Студенти, актори, селяни, музики;

«За двома зайцями» – Степан Глейтюк, слюсар;    Друзі Степана;

«Гуцульський рік» Гнат Хоткевич – Василь;    Газдині, Газди, Колядники, Дівчата, Хлопці:;

«Мазепа» Юліуш Словацький – Покойова служба короля і воєводи:;

«Концерт оркестру театру» – Солісти;

«Соло для мідних труб» Орест Огородник – Мітингувальники;    Олежка;

«Пітер Пен: Нова історія» – Шедоу;

«З життя комах» – Метелик Отакар;    Посол, головний квартир’єр, журналіст, доброчинець, телеграфіст, полководець жовтих, мурахи робітники, солдати, службовці, посли, військові, носильники, поранені, армія жовтих, перша і друга одноденка, гурт одноденок-танцівниць, слимаки, дроворуб, тітка,;

«Фредерік або Бульвар злочинів» – Парізо, драматичний герой-коханець;

«Попелюшка» – Чарівний принц Ерік;    Герцоги;

«Сатисфакція» – Принц Марокканський і Арагонський;

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.