Глова Степан

народний артист України
Афіша актора
П'ЯТЬ ПІСЕНЬ ПОЛІССЯ
Адам; Дмитро Іванович
П'ЯТЬ ПІСЕНЬ ПОЛІССЯ
Адам; Дмитро Іванович
П'ЯТЬ ПІСЕНЬ ПОЛІССЯ
Адам; Дмитро Іванович
П'ЯТЬ ПІСЕНЬ ПОЛІССЯ
Адам; Дмитро Іванович
Репертуар
Вистава
Роль
Адам; Дмитро Іванович
Опис

Народився 1 січня.

Освіта – Учбово-театральна студія підготовки акторських кадрів при театрі імені Марії Заньковецької, курс заслуженого діяча мистецтв УРСР Олексія Миколайовича Ріпка (1976-1978 роки);
– Львівський національний університет імені Івана Франка, філологічний факультет.

2005 р. – Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури в номінації «Театральне мистецтво» імені Бориса Романицького – за творчий доробок останніх років, створення сценічних образів вітчизняного театрального мистецтва.

2017 р. – Лауреат премії ім. П. Саксаганського

Репертуар:

«Ой не ходи, Грицю» М. Старицький – Грицько

«Данило Галицький» В. Босович – Андрій

«Діти Арбату» А. Рибаков – Максим, Вадим

«Марія Заньковецька» І. Рябокляч – Саксаганський

«Гайдамаки» Т. Шевченка – Гонта, Старшина

«Федра» Ж. Ануй – Тесей

«Коза-дереза» М. Лисенко – Ведмідь, дід

«Привітай же мене, моя Україно» Ф. Стригун за Т. Г. Шевченком – читець

«Маруся Чурай» Ліни Костенко – Іскра

«Ой радуйся, земле» вертеп – колядник, козак Невмирака

«Згадайте, братія моя» Ф. Стригун за Т. Г. Шевченком – Шевченко, Степан, читець

«Народний Малахій» М. Куліш – комендант

«Чорна пантера, білий ведмідь» В. Винниченко – Корній

«Павло Полуботок» К. Буревій – Полуботок, Чечель, Іван Ніс

«Пан Коцький» М. Лисенко – Ведмідь

«Орфеєве чудо» Леся Українка – ІІІ раб

«Наталка-Полтавка» І. Котляревський – Микола, Виборний

«Кармен» П. Меріме – Хозе

«Мотря» Б. Лепкий – Пилип Орлик

«На вбивай» Б. Лепкий – Пилип Орлик

«Батурин» Б. Лепкий – Пилип Орлик, Чечель

«Макбет» В. Шекспір – Дункан

«Василь Свистун» В. Герасимчук – Василь Свистун

«Вічний раб» В. Шевчук – Олізар

«Ромео та Джульєтта» В. Шекспір – Лоренцо

«Рисове зерно» Н. Ніколаї – Альберто

«Світло моя муко» В. Симоненко – художнє читання

«Ісус, син Бога живого» В. Босович – апостол Петро

«Маклена Граса» М. Куліш – Прохожий

«Я – камінь з Божої праці» О. Ольжич – художнє читання

«На межі» Леся Українка – адвокат Мартіан

«Хазяїн» І. Карпенко-Карий – Ліхтаренко

«Ніч на полонині» О. Олесь – лісний Чугайстер

«Шаріка» Я. Барнич – Степан, Тарас

«Дім божевільних» Е. Скарпетта – Рафаелле

«Гамлет» В. Шекспір –  король Клавдій

«Гуцулка Ксеня» Я. Барнич – Семен,професор

«СеЛяВі»Н. Ковалик – Богдан Оленюк

«Тригрошова опера» Б. Брехта – Браун

«Безталанна» І. Карпенко-Карий – Гнат

«У неділю рано зілля копала» О. Кобилянська – Раду

«Моя професія – сеньйор із вищого світу» Д. Скарначчі, Р. Тарабузі – Антоніо

«Погляд вічності» Л. Костенко – художнє читання

«Неповторність» Л. Костенко – художнє читання

«Тріумфальна жінка» Н. Ковалик – Іван Мотринюк

«Два кольори» Д. Павличко – художнє читання

«Андрей» В. Герасимчук – Атанасій

«Для домашнього вогнища» І. Франко – Антон Ангарович

«У. Б. Н.» Г. Тельнюк – санітар, психіатр

«Мріє, не зрадь» Леся Українка – художнє читання

«Доки сонце зійде…» М. Кропивницький – Горнов

«Вісім люблячих жінок» Р. Тома – Шарль

«Неаполь – місто попелюшок» Н. Ковалик – Ніколо

«Державна зрада» Р. Лапіка – Шевченко, Гонта

«Оргія» Леся Українка – Антей

«Акорди» Г. Меріям – професор

«Візит літньої пані» Ф.Дюрренматт – Іль

«Сава Чалий» І. Карпенко-Карий – Гнат Голий

«Валентин і Валентина» М.Рощин – Володя

«Амадей» П. Шеффер – Барон Готфрід ван Світен

«Замшевий піджак» С. Стратієв – лікар

«Комедіанти» А.Баранга – Тіті

«Два дні… Дві ночі…» Б. Ревкевич за “Ромео і Джульєтта” В. Шекспіра – Док

«Дама з камеліями» А.Дюма-син – Жермон Дюваль

«Історія коня» Л. Толстой – Генерал

«Криза» О. Огородник – Роман

«Троє товаришів» Е.-М. Ремарк – Фердинанд Грау

«Сватання на Гончарівці» Г. Квітка-Основ’яненко – Прокіп Шкурат

«Він прийшов» Д. Б. Прістлі – Артур Берлінг

«Підступність і кохання» Ф. Шиллер – Міллер

«Небилиці про Івана…» Іван Миколайчук – Другий філозоп

«Невольник» Т. Г. Шевченко – Неплюй, запорожець

«Мина Мазайло» М. Куліш – дядько Тарас

«Гамлет у гострому соусі» А. Ніколаї – Фроггі

«Гуцулка Ксеня» Я. Барнич – Семен

«Пропала грамота» М. Гоголь – Диявол

«Циліндр» Едуардо де Філіппо – Аттіліо;

«Симфонія сльози» Юрій Косач – Бортнянський в старості;

«Безодня» Орест Огородник – Назар;

«Різдвяна ніч» – Пацюк, старий запорожець;    Запорожці:;

«Усе, несказане…» Людмила Нікончук та Оркестр театру – ;

«Украдене щастя» Іван Франко – Війт;

«Труффальдіно з Бергамо» Карло Гольдоні – Панталоне деї Бізоньйозі;

«Ревізор» Микола Гоголь – Городничий;

«Сватання на Гончарівці» – Прокіп;

«Марія Заньковецька» Іван Рябокляч – Михайло Старицький;

«Мазепа» Юліуш Словацький – Воєвода;

«Каліка з острова Інішмаан» – Джонніпатінмайк;

«Хома Брут» М.Гоголь – Хома

«Пані міністрова» Б.Нушич – дядько Васа

«Кафедра» Врублевська – Бризгалов

«Сільва»   І.Кальман – Феррі

 

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.