Щербань Валентина

заслужена артистка України
Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Опис

Народилася 7 серпня.

Освіта – Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого, курс народного артиста України Анатолія Георгієвича Решетникова.

Приймала участь у проекті Спілки театральних діячів України – у виставі «Мама Маріца – дружина Христофора Колумба», режисер Євген Худзик. Вистава-учасник ІІ Фестивалю молодої режисури імені Леся Курбаса (м. Київ) та Фестивалю українського актуального театру (м. Київ), 2012-1013 роки.

 

Репертуар

«Проводимо експеримент» О. Черних – Осипова

«Ой не ходи, Грицю» М. Старицький – дівчина

«Данило Галицький» В. Босович – Констанція

«Звичайна горошина» В. Данилевич – принцесса Трулялійська

«Безталанна» І. Карпенко-Карий – Параска

«Гайдамаки» Т. Шевченко – думи поета, дочка

«Діти Арбату» А. Рибаков – Ніна, перша студентка

«В сім’ї вольній новій» Ф. Стригун за Т. Шевченком – читання, спів

«Брехня» В. Винниченко – Саня

«Біда навчить» Леся Українка – курча, сорока

«Василь Свистун» В. Герасимчук – Русалка

«Гріх і покаяння» І. Карпенко-Карий – Палашка

«По щучому велінню» М. Кропивницький – мати, співачка

«Така любов» П. Когоут – Майка

«Ісус, син Бога живого» В. Босович – гебрейка

«Літо в Ноані » Я. Івашкевич – Мадлен

«Сейлемські відьми» А. Міллер – Мері

«Шаріка» Я. Барнич – дівчина

«Коляда» – колядниця

«Гамлет» В. Шекспір – актор

«Мадам Боварі» Г. Флобер – Філісіте

«Маруся Чурай» Л. Костенко – Таця

«Гуцулка Ксеня» Я. Барнич – Рузя

«У неділю рано зілля копала…» О.Кобилянська – співи, танці

«Пітер Пен» Д. Баррі – Нена

«Доки сонце зійде, роса очі виїсть» М. Кропивницький – дівчина

«Криваве весілля» Ф. Г. Лорка – танець

«Гарольд і Мод» Ж. К. Карр’єра, К. Хіггінса – мадам Гейзен

«Для домашнього вогнища» І. Франко – повія

«Івона, принцеса бургундська» В. Гомбрович – друга дама

«Івасик-Телесик» О. Огородник – Баба-Яга

«Сава Чалий» І. Карпенко-Карий – перша жінка

«Валентин і валентина» М. Рощин – Ріта

«Кафедра» В. Врублевська – Тіна

«Сільва» І. Кальман – гостя на балу

«Суботня вечеря» Шолом-Алейхем – Ента, танці

«Дама з камеліями» А.Дюма-син – Наніна

«Криза» О. Огородник – Віра

«Полліанна» Е. Портер – комітет «Жіноча допомога»

«Невольник» Т. Шевченко – Жінка-селянка

«Мина Мазайло» М. Куліш – Матрона

«Вода життя» В. Шевчук – Олена

«Віяло леді Віндермір» О. Уайльд – Герцогиня Бервік

«Циліндр» Едуардо де Філіппо – Беттіна;    жінки;

«Різдвяна ніч» – Ткачиха, сусідка Солохи;    Жінки:;

«Украдене щастя» Іван Франко – ІІ;

«Марія Заньковецька» Іван Рябокляч – Горпина Захарівна;

«За двома зайцями» – Химка, наймичка у Сірків;

«CLUB Самотніх сердець» – Люсіль;

«Попелюшка» – Ну дуже добра фея;

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.