Коржук Василь

заслужений артист України
Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Опис

Народився 27 вересня 1978 року.

Освіта – Київський державний інститут театрального мистецтва імені  Івана Карпенка-Карого.

Репертуар

«Доки сонце зійде, роса очі виїсть» М. Кропивницький – парубок

«Мила моя, люба моя…» О. Огородник – Ярослав

«Івона, принцеса Бургундська» В. Гамбрович – перший дворянин

«Неаполь – місто попелюшок» Н. Ковалик – емігрант

«Микита Кожум’яка» О. Олесь – Микита

«Державна зрада» Рей Лапіка – Степан, Йосип Бушен

«Анатоль» А. Шніцлер – Анатоль

«Оргія» Леся Українка – Хілон, панегірист

«Івасик-Телесик» О. Огородник – Телесик

«Хитра вдовичка» К. Гольдоні – граф Браско

«Візит літньої пані» Ф.Дюрренматт – начальний поїзда

«Сава чалий» І. Карпенко-Карий – Микита

«Шаріка» Я. Барнич – Клим

«Романтики» Е. Ростан – Персіне

«Новорічний ранок» – чорт Антипко

«Гуцулка Ксеня» Я. Барнич – Юра, студент

«У неділю рано зілля копала…» О. Кобилянська – циган, гуцул, музикант

«Ісус, син Бога живого» В. Босович – Нафанаїл, Хома

«Валентин і Валентина» М.Рощин – Карандашов

«Амадей» П. Шеффер – громадянин Відня

«Пітер Пен» Д. Баррі – Смішко

«Журавлине пірячко» Д. Кіносіта – танці

«Замшевий піджак» С.Стратієв – лікар

«Кафедра» В. Врублевська – Марунін

«Сестри Річинські» І. Вільде – Бронко Завадка

«Сільва» І.Кальман – Боні, шанувальник театру

«Комедіанти» А. Баранга – Нікі

«Суботня вечеря» Шолом-Алейхем – Перчик

«Сто тисяч» І. Карпенко-Карий – Невідомий

«Дама з камеліями» А. Дюма-син – Артюр

«Історія коня» Л.Толстой – Конюший

«Бояриня» Леся Українка – брат Іван

«Сватання на Гончарівці» Г. Квітка-Основ’яненко – Стецько

«Полліанна» Е. Портер – мешканець міста

«Небилиці про Івана…» Іван Миколайчук – Крутій

«По щучому велінню» М. Кропивницький – Гаврило

«Невольник» Т. Шевченко – Турецький посланець

«Мина Мазайло» М. Куліш – Мокій

«Останній гречкосій» О. Огородник – Сергій

«Гамлет у гострому соусі» А. Ніколаї – Гамлет

«Віяло леді Віндермір» О. Уайльд – Містер Сесіль

«Король стрільців або Муза в офсайді» Іван Керницький – Молодецький, гурт спортовців-футболістів

«Вій, вітерець!» Яніса Райніса – Улдис, Звукотвори

«Симфонія сльози» Юрій Косач – Пан у Киреї, Оркестр, музики

«Безодня» Орест Огородник – Солдати;

«Різдвяна ніч» – Грицько, товариш Вакули;    Козаки:;    Чорт;

«Голий король» Євген Шварц – Генріх;    Поет;

«Украдене щастя» Іван Франко – Парубок-музика;    Парубки:;

«Труффальдіно з Бергамо» – Труффальдіно;

«Ревізор» Микола Гоголь – Лука Лукич Хлопов;

«Сватання на Гончарівці» – Стецько;

«Марія Заньковецька» Іван Рябокляч – Панас Саксаганський;

«За двома зайцями» – Баси;

«Гуцульський рік» Гнат Хоткевич – Дмитрик;

«Емігранти» – ХХ;

«З життя комах» – Диктатор;

«Фредерік або Бульвар злочинів» – Фірмен, комедійний слуга;

«Каліка з острова Інішмаан» – Бартлі;

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.