Григорій Козак

Начальник відділу з організації глядача

Заслужений працівник культури України

Біографічна довідка: 
 
Народився 7 березня 1950 року в селі Базар Чортківського району Тернопільської обл.
Освіта – Київський інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого, спеціальність «Театрознавство. Організація планування та управління театральною справою» (1975-1981 роки);
– ПТУ № 2 при Арматурному заводі, спеціальність «Токар 4-го розряду» (1966-1968 роки), закінчив з відзнакою; – Технікум промислової автоматики, спеціальність «Радіотехніка»,  (1970-1974 роки).
1968-1969 роки – працював токарем 4-го розряду на Арматурному заводі (м. Львів)
У 1969 році почав працювати в Театрі Опери і Балету імені Івана Франка (нині – Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької) на посаді монтувальника декорацій.
У 1974-1978 роках – працював старшим меблевим реквізитором театру, у 1978-1984 роках –  головним адміністратором театру. Мав можливість брати участь у творчому процесі, зокрема був задіяний у виставах:
  • «Ріхард Зорге» Ю. Мейтуса
  • «Попелюшка» С. Прокоф’єва
  • «Спартак» А. Хачатуряна.
 
Серед відзнак:
-   Нагрудний знак за відмінну роботу Міністерства культури України;
- Почесна грамота Національної спілки театральних діячів України за багаторічну сумлінну працю, вірність театральній справі та з нагоди 60-річчя від дня народження, 2010 рік;
-  Грамота Львівської обласної організації Українського товариства незрячих за тісну співпрацю та допомогу в організації концерту;
-   Почесна грамота Львівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва та допомогу в організації концерту для незрячих виконавців, 2008 рік.
З 1984 року Григорій Євгенович Козак є Заступником генерального директора з організації глядача театру імені Марії Заньковецької.