ЗЕМЛЯ

Вистава
вистава
Тривалість
1 година 30 хвилин (без антракту)
Прем'єра
23 вересня 2023 року
12 червня, середа 18:00
КУПИТИ КВИТОК
ЗЕМЛЯ

Земля дарує життя, вона його забирає. Земля може нагодувати, може від люті стати сухою та непідступною. Є покоління, які залежні від неї, є покоління, які відриваються і тікають від свого коріння, втративши ґрунт під ногами.
Крізь призму однієї родини, вистава акцентує на духовній прірві між батьками та дітьми. Сумніви між братами: чи варто захищати Землю чи позбутись залежності від неї. Про сліпоту батьків до своїх дітей, що призводить до ненависті. Про любов та народження, яке завжди виникає на землі, скільки б вона не зазнала страждань.

Сакральність землі, її життєдайна сила, що дає міць та сковує волю – про це йдеться у інтерпретації твору Ольги Кобилянської Давида Петросяна. Батько й Мати виховали синів у шані до праці на землі – згідно з законом предків. Проте молодший Сава не знаходить себе у такому світоустрої, а надію батьків Михайла – поглинає військова служба. Гармонійний світ селян розвалюється мов сніп від сильного та стрімкого вітру поступу і цей процес не спинити. Й лишається обирати – або летіти з цим вітром й розправляти свої крила, або опиратися йому і бути нещадно зметеним – новим століттям, тисячоліттям, вічним оновленням та цвітінням землі.

Авторка

Ольга Кобилянська

Режисер-постановник , інсценівка, музичне оформлення

Давид Петросян

Сценографія та костюми

Даниїла Колот

Пластичне рішення

Ольга Голдис

Композитори

Оксана Цимбаліст, Володимир Помірко

Драматургічна співпраця

Ольга Мацюпа

Художник афіші

з.д.м. України Сергій Маслобойщиков

Асистентка режисера

Олеся Галканова-Лань

Помічники режисера

Тетяна Когут, Костянтин Шелест

Фото
Фото
Дійові особи та виконавці

Батько

Козак Андрій

заслужений артист України

Мати

Боровська Любов

народна артистка України

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.