ЖАДАН. Я БУДУ ТВОЇМИ ОЧИМА

Вистава
Притча, що не потребує тлумачення
Тривалість
1 година 10 хвилин
Прем'єра
6 березня 2024 року
11 вересня, середа 18:00
КУПИТИ КВИТОК
ЖАДАН. Я БУДУ ТВОЇМИ ОЧИМА

Вхід на сцену Стрих – праворуч від головного входу до театру, вул. Лесі Українки 1. Зверніть увагу, що сцена Стрих розташована в мансардному приміщенні – вхід передбачений лише сходами.

Якщо ви бачили Жадана…. Це поет, який бачить у темряві. Уявіть собі, що ви у темряві…
Ми уявимо. Умовний підвал, підземку-метро, нескінчений простір. Музику з металу колії і словами поета. Будемо жити його віршами, занурюватися у їхній світ, робити їх видимими. Він пригадає нам місто «з каменю і заліза», і тамтешніх, у яких «у руці порожня валіза, у кожній валізі попіл, зібраний під прицілом…». Правда також, що й він людина, ми занадто його навантажуємо «…бачити за тих, хто не бачить, … любити за тих, хто не любить». Адже «цієї зими навіть дерева стоять, неначе вони теж втомилися, вони теж, як люди».
Литовський режисер-експериментатор Андріюс Дарела разом з акторами нашого театру запросять Вас провести час з віршами Сергія Жадана. Дійсність набуває сенсу саме через його слова. А ще – краси, пристрасті, надії. Розмовляючи поряд, дивлячись очі в очі другові, ми відчуваємо, що хтось веде нас крізь темряву. І попросить за нас, «щоби скінчились нарешті дощі».

У виставі використані дві пісні гурту «Жадан і Собаки».

Проєкт реалізується за підтримки Імпульс. Трансформація. Платформа, Trust for Mutual Understanding та Movement Research в межах  реалізації спеціальної програми Фонд підтримки проєктів перформативного мистецтва в Україні 2023-2024.

Project is implemented with the support of Impulse. Transformation. Platform, Trust for Mutual Understanding and Movement Research within special program Ukrainian Performing Arts Projects Fund 2023-2024.

За творами

Сергія Жадана

Режисура та інсценізація

Андріюс Дарела

Сценографія та костюми

Юлія Заулична

Аранжування

Сергій Рудей

Художник зі світла

Руслан Березовий

Помічники режисера

Олеся Галканова-Лань, Вячеслав Жуков

Кураторка проєкту

Крістіна Кісєльовайте

Фото
Фото
Дійові особи та виконавці

У виставі задіяні:

Боймук Наталія

заслужена артистка України

Хвостенко Юрій

заслужений артист України

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.