Кавер-гурт "Роги" або The Rohies. Про нас.
Історія кавер-гурту "The Rohies" (“РОГИ”) розпочалась в 2010 році. Унікальність його появи полягає в тому, що він формувався як музична творча складова нової вистави «Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами» (за кіносценарієм видатного кіноактора, режисера і сценариста Івана Миколайчука)  у Національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької. Режисер-постановник Вадим Сікорський запропонував професійним акторам театру, запрошеним до участі у виставі, своєрідний експеримент – виконати самим усі музичні партії на народних українських інструментах. Прем'єра вистави відбулась 30 жовтня 2010 року і, з впевненістю можна ствердити, що результат експерименту творців дійства був приголомшливо успішним. А новостворений фольклорний ансамбль акторів-музик раптово став популярним серед колег, друзів, шанувальників.

Незвіданий або призабутий смак до музикування, впевненість у своїх силах, що росла з кожною виставою, напівжартівливі поради оточуючих не зупинятись на досягнутому – і у вільний від роботи час шестеро хлопців вже досить серйозно та послідовно розпочали репетиції. А 2 липня 2012 року гурт дав свій перший концерт "для своїх та наближених" на камерній сцені рідного театру. Вдала інтерпретація відомих українських та світових хітів, інтерактивне спілкування з глядачем, блискучі жарти конферансьє викликали захват у присутніх. Заньківчани зрозуміли – триває народження чогось нового і значного.

Перший публічний сольний концерт – 26 листопада 2012 року. Львів. PicassoClub. Вщент наповнений зал. Всі побоювання виявились марними. Безсумнівний успіх. Хлопці додали до своєї акторської слави і нову сторону популярності – вже як музиканти кавер-гурту. Як жартують самі актори – "в театрі нам стало тіснувато".

Сьогодні учасники гурту серйозно задумались над своїм першим "рідним" дебютним альбомом, завершується робота над професійним сайтом.  

З березня 2013 до складу гурту запрошено солістку – акторку театру Марту Кулай (учасницю фінальної частини телеконкурсу X-ФАКТОР) Як завжди, виступи групи - це неповторне театралізоване музичне дійство. Від РОГів.

Склад:
Андрій Войтюк - йоніка, акордеон, перкусія;
Дмитро Каршневич - фронтмен, вокал, гітара;
Василь Коржук - цимбали, гітара, вокал, перкусія;
Назарій Московець - гітара, акордеон, скрипка, вокал;
Андрій Сніцарчук - художнє керівництво, бас-гітара, йоніка, бек-вокал;
Костянтин Ткаченко - барабани, перкусія;
Марта Кулай - вокал.