До Дня Незалежності The Rohies виступили перед військовими в Міжнародному Центрі миротворчості та безпеки (Яворівський полігон)


23 серпня 2016 року з нагоди святкування в нашій державі Дня Державного прапора та 25 річниці Незалежності України, Національний театр імені Марії Заньковецької спільно з 58 будинком офіцерів організованв та провів концерт  у Міжнародному Центрі миротворчості та безпеки (Яворівський полігон). 
 
На Центральному містечку подивитись та послухати виступ артистів Національного академічного українського театру ім. Марії Заньковецької (кавер-гурт The Rohies) зібрались військовослужбовці Міжнародного Центру миротворчості та безпеки, військовослужбовці учасники проведення АТО на Сході України які проходять вишкіл на Яворівському полігоні. Після напруженого дня бойової підготовки військовослужбовці Збройних Сил України занурились в атмосферу свята - Дня Незалежності України.

З вітальним словом до присутніх звернулись начвальник 58 будинку офіцерів полковник Віталій Провозін та директор-розпорядник театру Тарас Лисак.

Світлини - 58 будинок офіцерів