Благодійний концерт "... на камерну сцену"

Благодійний концерт "... на камерну сцену"

концерт
БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ
Тривалість — 03:00
Прем'єра відбулась 19 Березня 2016 рокуДійові особи та виконавці

Людмила Никончук народна артистка УкраїниАльбіна Сотнікова народна артистка УкраїниРоман Гавриш заслужений артист УкраїниМарта КулайЮрій Хвостенко заслужений артист України 


БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ”... на камерну сцену”
та церемонія нагородження конкурсу «Благодійна Львівщина»

за участі:
акторів театру
народної артистки України Людмили Нікончук;
Марти Кулай;
Романа Гавриша
та оркестру театру під керівництвом  заслуженого артиста України Богдана Мочурада;

народного артиста України Олега Лихача та друзів: Ігора Радванського, Михайла Кушлика, Івана-Данила Лихача;
Оксани Мухи;
вокального октету "Орфей".

Ведучі : заслужена артистка України Альбіна Сотникова та Юрій Хвостенко

Усі виручені кошти буде скеровано на ремонт камерної сцени театру.

 


Про необхідність ремонту будівлі театру графа Скарбка, у якому з 1944 року  живе та працює колектив Національного театру імені Марії Заньковецької, напевно, знає кожний львів’янин.

В 2017 році нам - першому державному українському театрові виповниться 100 років з дня заснування. Ми взялись за роботу з підготовки до цього ювілею і прагнемо впорядкувати свій дім.  Спільними нашими зусиллями з громадськістю, владою, друзями та колегами по мистецькому цеху, небайдужими меценатами вдалось відремонтувати частину приміщень,  замінити покриття великої сцени, відремонтувати фасадні двері, вікна та сходи.

Влітку 2016 нами запланований ремонт приміщення камерної сцени, котра є не тільки площадкою для наших вистав, а й приміщенням для проведення творчих вечорів, зйомок телепередач, презентацій мистецьких проектів. 

Запрошуємо вас, дорогі друзі, допомогти нам. Ми ж разом з друзями подаруємо вам гарне концертне дійство, кошти з якого будуть цільово скеровані на ремонтні роботи.  ДЯКУЄМО.
 


"У 2017 році виповниться 100 років з часу заснування театру. Ми взялись за роботу з підготовки до цього ювілею і прагнемо впорядкувати свій дім, -- каже Леся Кічура. -- Цьогоріч влітку ми запланували ремонт приміщення камерної сцени, яка є не лише майданчиком для наших вистав, а й приміщенням для проведення творчих вечорів, зйомок телепередач, презентацій мистецьких проектів".
 
"Експрес"
15 березня 2016 року
повна версія статті

Влітку 2016 запланований ремонт приміщення камерної сцени, котра є не тільки площадкою для вистав, а й приміщенням для проведення творчих вечорів, зйомок телепередач, презентацій мистецьких проектів.
"Запрошуємо вас, дорогі друзі, допомогти нам. Ми ж разом з друзями подаруємо вам гарне концертне дійство, кошти з якого будуть цільово скеровані на ремонтні роботи.  Дякуємо", - звертаються до всіх заньківчани.
 
galinfo.com.ua
16 березня 2016 року
повна версія статті
  • Народний артист України Олег Лихач
  • Оксана Муха
  • Вокальний октет "Орфей"
  • Юрій Хвостенко та Альбіна Сотникова