Благодійний фонд імені Марії Заньковецької

 Прем'єра 

Благодійний концерт "... на сцену!"

Благодійний фонд імені Марії Заньковецької

 Прем'єра 

Благодійний концерт "... на сцену!"

концерт
Тривалість — 02:00
Прем'єра відбулась 15 Червня 2014 рокуБудівлю Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у м. Львові споруджено 170 років, тому вона є цінною історико-архітектурною спорудою. Згідно з постановою Ради Міністрів УРСР від 06.08.1979 року № 442 має статус пам’ятки архітектури (охоронний № 1286). Зараз будівля театру знаходиться на території Державного історико-архітектурного заповідника в межах забудови, включеної у Список світової спадщини ЮНЕСКО.

За час існування будівля зазнала трьох значних реконструкцій, остання з яких проводилась ще в 40-х роках минулого століття.
Згідно з Актом огляду технічного стану Театру на вул. Л. Українки, 1 у м. Львові, проведеного у серпні 2010 року будівля в цілому перебуває в незадовільному стані. В тому числі і планшет сцени, котрий зношений, в окремих місцях вилущений, його перепад по горизонталі становить 3-5 см. Це може призвести до травматизму акторів під час репетицій та вистав. Повна заміна планшету сцени проводилася у 50-их роках ХХ століття, а тому термін експлуатації минув. Фрагментарні ремонтні роботи на покритті планшету сцени проводити недоцільно, та й така технологія не відповідає оптимальним технічним рішенням. Необхідним є комплексний підхід до капітального ремонту: укріплення несучих конструкцій разом із заміною покриття.

Проведення таких ремонтних робіт можливе лише впродовж серпня, коли театр перебуває у відпустці. Загальна їхня вартість становить 250 тис. грн.

З метою збору необхідних коштів театр та Благодійний фонд імені Марії Заньковецької проведуть 28 червня благочинний концерт за участю провідних виконавців Львова:

Ліля Ваврін, Ірина Федишин, Оксана Муха, Брія Блессінг, Павло Табаков, Олександр Божик, "Піккардійська терція", актори та оркестру театру (диригент – Богдан Мочурад).

Ведучі: актори театру  -  заслужена артистка України Альбіна Сотникова та Юрій Хвостенко


Запрошуємо вас, наші дорогі друзі та шанувальники, долучитися до проведення цієї акції та допомогти нам порятувати сцену нашого з вами театру.
 

Публікації за підсумками прес-конференції 

 

Квитки у касі театру: (032) 2355583

Забронювати та оплатити квитки на нашому сайті

Для благодійних внесків: 

Благодійний фонд імені М. Заньковецької
ЄДРПОУ 22346609
р/р 26002000390795
в ПУАТ "ФІДОБАНК"
МФО 300175