Сергій Фоменко

 На правах реклами 

ФОМА та МАНДРИ - "Час Летить"

Сергій Фоменко

 На правах реклами 

ФОМА та МАНДРИ - "Час Летить"

концерт
kontramarka.ua
Тривалість — 01:45
Прем'єра відбулась 14 Грудня 2017 рокуКВИТКИ ОНЛАЙН на сайті lviv.kontramarka.ua 

Культовий украінський гурт “МАНДРИ” з нагоди 20-річчя з виступить 3 березня у Львові в театрі ім. М. Заньковецької з двома ювілейними концертами  і, водночас, презентацією  нового альбому “Час Летить”.
 
В серпні 2017 року зі Сходу України стартував тур гурту Мандри “Час летить” в містах Авдіївка, Попасна, Торецьк, Бахмут, Волноваха та Маріуполь.
 
24 серпня в День Незалежності був презентований перший кліп на пісню «Гради Вогняні» з альбому “Час Летить”.
 

 
У Києві концерт-презентація альбому відбулась 14 грудня 2017 року в Українському Домі, де відбулись прем’єри  відеокліпів на пісні “Думи Мої” на вірші Тараса Шевченка
 


та головної концептуальної пісні альбому “Час Летить”, яка була записана в співпраці з відомим українським скрипалем з Канади Василем Попадюком, і яка стала головним саунд-треком документально-ігрового фільму про видатного українського митця 20 -го сторіччя Василя Кричевського, художника та архітектора, автора дизайна першого українського герба-тризуба УНР та українських гривень.
 

 
Концертна програма «Час Летить» складається з багатьох улюблених пісень ФОМИ та “МАНДРІВ”,
 
 
 
 


а також з пісень популярних українських авторів — Миколи Мозгового, Василя Гонтарського, та авторів з діаспори — Богдана Веселовського та Антіна Дербіша. Народних та повстанських пісень. Окремою родзинкою туру є виконання зовсім нових пісень Фоми з майбутнього альбому, вихід в світ якого планується в листопаді 2018 року, і який буде створений на основі електронних танцювальних міксів з використанням живих інструментів та духової секціі.
 
 
В концерті також візьмуть участь  струнний квартет АСТУРІЯ та духова секція гурту ВАСЯ КЛАБ.
 
В Україні, в рамках туру «Час Летить» після Києва та Львова концерти відбудуться у найбільших українських містах Харків, Дніпро, та Одеса. В планах також концерти в Європі, США та Канаді.
 


МАНДРИ у Фейсбук - https://www.facebook.com/mandrymusic/
 

КВИТКИ ОНЛАЙН на сайті lviv.kontramarka.ua 

або

- в касі театру ім. Марії Заньковецької
м. Львів, вул. Л. Українки, 1,
тел: (032) 235 55 83

- в центральній театральній касі
м. Львів, просп. Свободи, 37
тел.: (032) 2601360
         (032) 2554960

- в касі cshow.biz.ua
м. Львів вул, Фурманська, 3
тел.: (097) 374 54 94