Прем'єра 

Хіти Бродвею і не тільки

 Прем'єра 

Хіти Бродвею і не тільки

концертна програма
Прем'єра відбулась 01 Червня 2016 року


1 червня 2016 року о 18.00 запрошуємо Вас провести чудовий вечір і насолодитися прекрасною музикою. В неперевершеному виконанні зірок української і польської сцени Наталії Пйотровської, Якуба Воцяла, Марти Кулай, Наталії  Поліщук в супроводі оркестру  театру прозвучать найкращі мелодії з найвідоміших мюзиклів “Jesus Christ Superstar”, ”Phantom of the Оpera”, ”Cats”, ”Color purple”, а також світові та українські шлягери.

Якуб Воцял – один з найкращих сучасних польських співаків. Виступав як соліст в постановках  мюзиклів в музичних театрах Варшави, Лодзі, Берліна,  Гамбурга. Є автором  вистав, які з незмінним успіхом ідуть на сцені варшавського театру “Rampa”: “Rapsodia z Demonem” на музику Queen,  “Broadway Exclusive”, “Rent”.  Володіє голосом надзвичайного тембру.

Наталія Пйотровська відома в Польщі як актриса музичного театру (мюзикли “Metro”, “Jesus Christ Superstar”) і як концертуюча співачка з сольними концертними програмами.

Марта Кулай – актриса Національного театру ім. М. Заньковецької, неодноразово виступала з оркестром як в Україні, так і за кордоном. Оксамитовий тембр її голосу чудово пасує до рокових балад, народних пісень та мелодій з мюзиклів.
           
Наталія Поліщук – актриса Національного театру ім. М.Заньковецької. Коло вокальних зацікавлень простягається від класичних арій до хітів світової і української естради та народних мелодій.