Концерт оркестру театру

Концерт оркестру театру

концерт
СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ
Тривалість — 2:00
Прем'єра відбулась 27 Березня 2019 рокуДійові особи та виконавці

Солісти Людмила Никончук народна артистка УкраїниДарія Зелізна народна артистка УкраїниІрина Швайківська народна артистка УкраїниМарія ШумейкоДмитро Каршневич заслужений артист УкраїниВалентина Мацялко заслужена артистка УкраїниНаталія Поліщук-Московець заслужена артистка УкраїниНадія ШепетюкАльбіна Сотнікова народна артистка УкраїниРоман Гавриш заслужений артист УкраїниСергій ГоменюкОрест Ягиш 


Найважливіший день для кожного театрала – це Міжнародний день театру! Зазвичай, це закрите свято, але цього року все змінилось!

27 березня о 18:00 запрошуємо до Національного театру імені Марії Заньковецької на подію, яку ви ніколи не забудете.

Якщо ви хочете відчути себе особливо, насолодитись неймовірним вечором з друзями та рідними, стати частиною грандіозного дійства, то вам неодмінно до нас.

Наші гості дефілюватимуть на червоній доріжці. Усі разом ми піднімемо, келихи за вічне мистецтво, яке називається: «театр». Поринути у атмосферу допоможуть герої найпопулярніших вистав. Спеціально буде створено фото зону, де працюватиме професійний фотограф: всі охочі зможуть не тільки сфотографуватися, але й знайти свої фотографії на офіційних сторінках у соціальних мережах та на офіційному сайті театру. Найактивніші отримають подарунки зі сцени театру і це ще не все…

Зі сцени лунатиме музика світових та українських хітів, які сколихнули серця мільйонів. Адже мистецтво – вічне, і воно про нас, пре те, ким ми є, коли знімаємо грим буденності і опиняємось віч-на-віч зі своєю душею. Оркестр театру під керівництвом з.а. України Богдана Мочурада та актори готують унікальну програму. Весело, легко, романтично, драматично, закохано і з пристрастю - ми відчинимо двері у світ, де кожний зможе «одягнути» на себе омріяний образ.

Заньківчани запрошують відсвяткувати Міжнародний День театру разом! Кількість Квитків обмежена!

Ми чекаємо на кожного з вас! 

Квитки у касі театру 235-55-83 та на офіційному сайті: www.zankovetska.com.ua

Детальніше про подію, конкурси та розіграші на офіційних сторінках у FACEBOOK та INSTAGRAM.

 Олеся Галканова-Лань