Лідія Остринська

НЕ ЗАБУДЬ

Лідія Остринська

НЕ ЗАБУДЬ

музично-поетичний вечір
Тривалість — 2:00
Прем'єра відбулась 10 Травня 2017 року


Запрошуємо на ювілейний вечір заслуженої артистки України ЛІДІЇ ОСТРИНСЬКОЇ. У творчому доробку актриси більше 70 ролей у театрі імені Марії Заньковецької, серед яких Леді Макбет у «Мекбет» У. Шекспіра, Кенді Стар у «Політ над гніздом зозулі» К. Кізі, Д. Вассермена, Наречена у «Кривавому весіллі» Ф. Г. Лорки, а також яскрава Галя у «Неаполі – місті попелюшок» Н. Ковалик. За час творчої роботи їй підкорилися різножанрові ролі, вона продовжує плідно працювати з режисерами театру народними артистами України Федором Стригуном та Аллою Бабенко, заслуженим діячем мистецтв України Вадимом Сікорським та Орестом Огородником. 

Концерт за участю оркестру театру під керівництвом заслуженого артиста України Богдана Мочурада дозволить ще раз насолодитися співочою душею талановитої актриси. Будуть виконані хіти світової естради з репертуару Френка Сінатри та Барбари Стрейзенд, українські шлягери Володимира Івасюка та Віталія Карпенка, а також звучатиме вишукана поезія. У вечорі візьмуть участь народні артисти України Богдан Козак, Євген Федорченко, Ярослав Мука та інші заньківчани, ведучий – заслужений артист України Юрій Хвостенко.

Чарівна, романтична, жіночна та щира мисткиня творитиме на сцені свою особливу магію з друзями та колегами. Не проспустіть та зробіть свій травневий вечір особливим та неповторним.