Янка Купала

 Гастролі 

Павлинка

Янка Купала

 Гастролі 

Павлинка

комедія
переклад Павла Тичини
Тривалість — 2:00
Прем'єра відбулась 07 Листопада 2018 року


Вистава Чернівецького акадімчного обласного музично-драматичного театру ім. О.Кобилянської

7 листопада 12:00 та 18:00

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Вадим Сікорський
Художник-постановник – Наталія Тарасенко
Музика – Євгена Тікоцького в аранжуванні Володимира Шнайдера
Диригент – Володимир Шнайдер
Балетмейстер – Марія Циба
Хормейстер – Оксана Рошка

Комедію білоруського класика Янки Купали «Павлинка» про історію дівчини, що попри волю батька сама обрала собі долю, уперше показали глядачам більш як сто років тому. Коли автор прочитав її на молодіжній вечірці, студенти швидко організували збір коштів для її постановки. Вистава мала нечуваний успіх, а автор став на довгі роки популярним. І сьогодні вистава захоплює глядачів щирим народним гумором, національним колоритом, мудрістю та душевною теплотою.
Як часто буває у комедіях, – окремі репліки персонажів настільки запам’ятовуються глядачам, що їх і досі при нагоді розбирають на цитати. Тож цей веселий і дотепний твір, де, окрім співів, жартів і танців, є кохання, інтрига, і своя правда як у батьків, так і у дітей, – сподобається багатьом. Вистава йде у чудовому перекладі класика української літератури Павла Тичини. Жестом поваги до будь-якої національної культури сприймаємо рішення режисера-постановника вистави, заслуженого діяча мистецтв України Вадима Сікорського, щоб пісні актори співали білоруською.

Ролі виконують: народна артистка України Тамара Артеменко-Кільчицька, заслужені артисти України Богдан Братко, Микола Гоменюк, Лариса Попенко, Наталія Гунда, Оксана Коновей, В’ячеслав Стаханов, актори Ольга Кільчицька-Дудка, Марина Піта, Дмитро Леончик, Андрій Топорівський, Ігор Андроник, Назар Кавулич, Олексій Надкерничний.

КВИТКИ У КАСІ ТЕАТРУ: 032 235 55 83