На правах реклами 

Різдвяні Фантазії

 На правах реклами 

Різдвяні Фантазії

музично-театралізоване дійство
Тривалість — 2:00
Прем'єра відбулась 09 Січня 2019 року


Квитки у касі театру: 032 235 55 83 та за цим посиланням 
“Чекаю Різдва… Як у дитинстві виглядаю у Святвечірньому небі  першу зірку…

Вслухаюсь у Різдво… Переливи дзвіночків, лопотіння крил… І не завадять чужинецькі Сантаклауси почути карнавальний сміх і мудрість Вертепу з Іродом і Смертю, Царями, запальним танком веселого Жида, балаганним вибухом Маланки. І як симфонічно, багатоголосо вібрує Українська Коляда, що лучить небо і землю у торжестві і великій тайні народжує Богочоловіка!”

Юрій Саєнко, композитор, заслужений діяч мистецтв України, автор симфонічної сюїти “Різдвяні Фантазії”.

 


На концерті пролунають симфонічні композиції у виконанні оркестру під керівництвом заслуженого артиста України Богдана Мочурада. Все музично-театралізоване дійство перемежано фрагментами традиційного вуличного театру – Вертепу, незмінного мистецького атрибуту Різдвяних Свят в Україні.

Тема Українських колядок, їхня краса, що заворожує,  дарує нам радість та відчуття піднесення та святковості.

В цьому музично-театралізованому дійстві глядач буде мати змогу побачити відомих українських виконавців – Фому (Сергія Фоменка) з гурту “Мандри”,  відомого львівського композитора та співака Назара Савка, колектив, котрий своїми голосами підкорив Європу – чоловічий вокальний октет «Орфей» та багатобарвистий хореографічно-вокальний ансамбль  львівського мистецького центру  ”Веселі черевички”.

Ведучий святкового дійства –  один з лідерів популярного гурту “Піккардійська терція”  Славко Нудик.

Мистецьке заворожуюче свято у цей січневий вечір у затишній залі Національного театру ім. Марії Заньковецької у Львові додасть вам незабутнє відчуття у ці святкові, такі дорогі кожному серцю Різдвяні дні.
 

 

Квитки у касі театру: 032 235 55 83 та за цим посиланням