На правах реклами 

Ритми Різдва

 На правах реклами 

Ритми Різдва

музично-театралізоване дійство
Тривалість — 2:00
Прем'єра відбулась 08 Січня 2020 року


КВИТКИ ОНЛАЙН   16.00    19.00


УНІКАЛЬНЕ МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО “РИТМИ РІЗДВА” ВІДБУДЕТЬСЯ У ЧУДОВИЙ СВЯТКОВИЙ ЧАС

Багатогранне мистецьке свято, яке вдало поєднало музику, пісню, танець та драматичне мистецтво, відбудеться 8 січня у Львові на сцені Національного театру ім. Марії Заньковецької.
 


Відомі виконавці подарують вам свої пісні та інструментальні композиції, а яскраві хореографічні постановки захоплять увагу своєю барвистістю та заворожливою красою. Жива музика у виконанні симфонічного оркестру  супроводжуватиме дійство. Доповнять відчуття свята і сцени з традиційного вуличного театру – Вертепу, незмінного атрибуту Різдва в Україні. В програмі прозвучать фрагменти симфонічної сюїти на теми традиційних українських колядок “Різдвяні Фантазії” відомого композитора Юрія Саєнка. 


 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

АРТИСТИ ПОДАРУЮТЬ ФЕЄРИЧНИЙ РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ У ЛЬВОВІ

Львів’янам та гостям міста, яких особливо гостинно в час новорічно-різдвяних свят приймає Львів, своє виконавське мистецтво даруватиме симфонічний оркестр - керівник Богдан Мочурад.Для усіх глядачів в затишній залі театру створять незабутню святкову атмосферу відомі виконавці:
- вокальний октет “ОРФЕЙ”
- гурт  “ROCKOKO”
- львівський мистецький центр “Веселі черевички”.“РИТМИ РІЗДВА” у Львові - живий звук, гра світла, режисерські задуми і тематична сценографія – все це буде до вподоби дорослим і дітям, залишить добру згадку та додасть чималий запас позитиву усім глядачам на весь новий 2020 рік. Не пропустіть! Адже магія Свят вже дуже близько!--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Чекаю Різдва… Як у дитинстві виглядаю у Святвечірньому небі  першу зірку… Вслухаюсь у Різдво… Переливи дзвіночків, лопотіння крил…”

Юрій Саєнко

КВИТКИ ОНЛАЙН   16.00    19.00