Святковий концерт оркестру з нагоди 100-ліття театру

Святковий концерт оркестру з нагоди 100-ліття театру

Концерт
КОНЦЕРТ ВІДБУВАЄТЬСЯ В РАМКАХ СВЯТКУВАННЯ 100-РІЧЧЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕАТРУ ІМ. МАРІЇ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ
Тривалість — 2:00
Прем'єра відбулась 26 Січня 2018 року

ДеригентБогдан Мочурад народний артист України
ЗвукорежисерОлег Мишловський
ХудожникНаталя Тарасенко


Дійові особи та виконавці

Солісти Олександра Бонковська народна артистка УкраїниОлег ЛихачЯрослав Мука народний артист УкраїниЛюдмила Никончук народна артистка УкраїниЛюбов КачалаА.ВакулаЛідія Остринська народна артистка УкраїниТ.ІвасикНазарій Московець заслужений артист УкраїниА.ХавункаР.БеднарськийЯ.ВакулюкНаталія Поліщук-Московець заслужена артистка УкраїниР.ЛевчакМ.МаслякУ.СкороплясП.СічкоВ СлупикД.ПавленкоР.Павленко 
Кінець січня у Заньківчан матиме гарне дійство. Його готує диригент оркестру театру у форматі святкового концерту з нагоди 100-ліття.
 
Як зізнався з. а. України Богдан Мочурад, це дійство справді буде особливим, бо не матиме повторення. Тож недаремно кажуть – двічі в одну річ не ввійдеш! Ось так і цього разу, хто пропустить це свято – не матиме змоги зарядитися позитивом та гарними емоціями. Адже навіть психологи стверджують, що після завершення свят дуже часто до людей «навідується» депресія. Аби убезпечити львів’ян від такого наші музиканти склали особливу святкову програму.
 
У ній буде різнопланова народна та естрадна музика, джазові композиції та відомі світові хіти. Також концерт міститиме чимало сольних інструментальних композицій, де в якості солістів виступлять артисти оркестру.
 
А загалом серед солістів цього вечора ви впізнаєте безліч знайомих та відомих імен – акторів Львівської опери та Заньківчанської трупи й оркестру.
Тож антидепресант у вигляді святкового концерту з перченими жартами забезпечить позитивний настрій та безліч яскравих спогадів кожному, хто 26 січня о 18,00 відвідає це дійство на сцені Театру ім. Марії Заньковецької.