Три любові


Айседора Дункан, Ілля Шнайдер


Вистава без антракту
У ВЕРЕСНІ 2017 РОКУ ВИСТАВА ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ В ПРИМІЩЕННІ ПЕРШОГО УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА Інсценівка Таїсії Литвиненко
Тривалість — 01:20
Прем'єра відбулась 17 Липня 2004 року

Режисер-постановникТаїсія Литвиненко народна артистка України
Художник-постановникЛюдмила Боярська заслужений діяч мистецтв України
БалетмейстерНаталія Каспшишак
Асистент режисераЮрій Чеков заслужений діяч мистецтв України
Помічник режисераКостянтин Шелест

Дійові особи та виконавці

А. Дункан Альбіна Сотнікова народна артистка України 
Г. Крег, П. Зінгер, С. Єсенін Ярослав Кіргач заслужений артист України 
УВАГА!
Вхід до глядацької зали припиняється після початку вистави.
?Просимо бути пунктуальними!      Кохання і танець – це слова, які промовляють про виставу «Три любові…» за книгою А. Дункан «Моє життя» і спогадами І. Шнайдера «Зустрічі з Єсеніним».  Якими бувають талановиті та відомі, коли знімають костюми та стирають грим з обличчя? Ким була Айсидора Дункан – таємничою містичною музою чи, навпаки, сповненою пристрастей та особистих бажань жінкою, яку ніщо не зупиняло. Ми ніколи не дізнаємося, як було насправді. Можемо лише здогадуватися, малювати ескізи і відтворювати життя Айсидори. Її пластика змінила розуміння танцю, а її вчинки багатьох людей.
 
       «Інсценізація Таїсії Литвиненко за книгою Айседори Дункан «Моє життя» про розповідь відомої танцівниці про свої почуття до чоловіків уже є цікавою. А зважаючи на те, що актрисі Альбіні Сотніковій вдалося прекрасно передати усі почуття, які переживала танцівниця, вплітаючи у гру ще й танці, — враження залишається неабияке».   
 
Дмитро Бобрицький видання «Вчасно»
   
       «Прекрасна музика Бетховена і Шопена підсилювала трагізм дійства. Молодий актор Ярослав Кіргач зіграв одразу три ролі – Гордона Крега, Паріса Зінгера і Сергія Єсеніна – усіх чоловіків танцівниці». 
Газета «Високий Замок»