Вишневий сад
Прем'єра відбулась 31 Жовтня 2013 року

Режисер-постановникАлла Бабенко народна артистка України
Художник-постановникНаталя Тарасенко
Помічник режисераКостянтин Шелест

Дійові особи та виконавці

Ролі виконують
Любов Боровська народна артистка України 
Олександра Люта заслужена артистка України 
Юрій Чеков заслужений діяч мистецтв України 
 
       Сторінками п’єси «Вишневий сад» по Камерній сцені театру з жовтня 2013 можуть перейтися й львів’яни. Режисер Алла Бабенко є міжнародно визнаним режисером-чехознавцем, й кожного року презентує нову виставу на чеховському фестивалі у Меліхово, що поблизу Москви,  у травні-червні, а потім вже «випробувану» поважними критиками роботу показує у Львові. Так сталося й минулого 2013 року. Але вже буде інакше тепер. У 2014 із зрозумілих причин актори відмовилися від запрошення на фестиваль… Це втрата й для нашого театру, й для фестивалю, адже кожного року українські актори здобували у Меліхово найвищі нагороди. Ось як професійно й докладно описує московський критик постановку Алли Бабенко:
 
      «Париж, як і будь-яка географічна назва в чеховській драматургії, включаючись в сценічну дію, кордони дії розсуває. Франція «незримо присутня в п’єсі з моменту приїзду Раневської». Чехов провокує режисера слідувати за героями. Для того, щоб глядач опинився у просторі безкінечної протяжності цих подорожей. Й через роки зустрілись би в Парижі з Лопахіним й Ранєвською.
          «Парижська історія», здається, не про любов Раневської й Лопахіна, яка так й не відбулася. Верніше, не тільки про це. Тут й про шляхетність чоловіка. Про любов без відповіді, яка не робить чоловіка злим, підлим, цинічним. Мимовільно згадується «Гранатовий браслет»: величезна, некорислива любов-поклоніння чоловіка – вдячність й повага до жінки, яка не любить, не може полюбити цього чоловіка. У Купріна серце жінки зайнято, вона є щасливою. Наша Раневська – самотня, її серце змучене. Її минуле кохання до недостойного «партнера» висушило душу. На почуття Лопахіна, яке з роками стало міцнішим, їй немає чим відповісти. Вона би хотіла полюбити – не може. А брехати йому не буде.»
 
Кандидат мистецтвознавства
Олена Стрельцова
     
      «Львів'яни проти інтелектуальних розваг» | Ольга Довгань-Левицька, 05.11.2013, читати


 
  • Юрій Чеков та Любов Боровська
  • Олександра Люта, Юрій Чеков та Любов Боровська
  • Олександра Люта, Любов Боровська та Юрій Чеков
  • Олександра Люта, Любов Боровська та Юрій Чеков