Швайківська Ірина

народна артистка України
Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Опис
Народилася 1 травня.
Освіта – Учбово-театральна студія підготовки акторських кадрів при театрі імені Марії Заньковецької, курс народного артиста УРСР Анатолія Кравчука, народної артистки України Лариси Кадирової;
– Національний університет «Львівська політехніка», факультет ЕЕФ (АРЕ).
Лауреат Всеукраїнського конкурсу читців імені Лесі Українки.

Репертуар

 

«Гайдамаки» Т. Шевченко – думи поета, дочка шинкаря

«Коза дереза» – Зайчик

«Спокуса Хоми Брута» В. Врублевська – Дівка-зваба

«Привітай же мене, моя Україно» – художнє читання

«Маруся Чурай» Л. Костенко – сусідка, міщанка Таця

«Дами і гусари» О. Фредро – Фрузя

«Меланхолійний вальс» Б. Антків за О. Кобилянською – Марта

«Ой радуйся земле» – полька колядник

«Згадайте, братія моя» за Т. Шевченком – читання, спів

«Народний Малахій» М. Куліш – Віруня

«Павло Полуботок» К. Буревій – Конзеровська

«Орфеєве чудо» Леся Українка – Леся

«Мотря» Б. Лепкий – Мотря

«Не вбивай» Б. Лепкий – Мотря

«Батурин» Б. Лепкий – Мотря

«Біда навчить» Б. Стельмах – Курча, Зозуля, горобець

«Василь Свистун» В. Герасимчук – русалка

«Гріх і покаяння» І. Карпенко-Карий – Марина

«Вічний раб» В. Шевчук – жінка, Гальшка

«Звичайна горошина» В. Данилевич – королева Марциліна

«Світла моя муко» В. Симоненко – художнє читання

 «Ісус, син Бога живого» В. Босович – Іродіада

«Літо в Ноані» Я. Івашкевич – Соланж

«Ніч на полонині» О. Олесь – Мавка

«Сейлемські відьми» А. Міллер – Еймі

«Шаріка» Я. Барнич – Ляля

«А дощ все йде» О. Піддубна – Еймі Робсард

«Гуцулка Ксеня» Я. Барнич – Мері

«Три грошева опера» Б. Брехт – Люсі

«Моральність пані Дульської» Г. Запольська – Юліасевичева

«Коханий нелюб» Я. Стельмах – Оляна

«Мужчина» Г. Запольська – Елька

«Проводимо експеримент» В. Черних (режисер М. Захаров) – Коханка

«У неділю рано зілля копала…» О.Кобилянська – Настка

«Тріумфальна жінка» Н. Ковалик – Лідуня

«Івона, принцеса бургундська» В. Гомбрович – королева

«У.Б.Н.» Г. Тельнюк – санітар

«Ханума» А. Цагарелі – Кабатто, Ануш

«Картка любові» Р. Горак – Ольга Озаркевич

«Неповторність» – читець

«Два кольори» Д. Павличко – читець

«Андрей» В. Герасимчук – Кароліна

«Серенада для судженої» Олена Пчілка, С. Мрожек – Марія Василівна

«Новорічний ранок» – художнє читання, спів

«Валентин і Валентина» М. Рощин – Ліза, мати Валентина

«Кафедра» В. Врублевська – Барвінська

«Комедіанти» А. Баранга – Александра

«Три ідеальні подружжя» А. Касона – Ада Гусман

«Бояриня» Леся Українка – мати Степанова

«Одруження» М. Гоголь – Текля Іванівна

«Він прийшов» Д. Б. Прістлі – Сибіл Берлінг

«Невольник» Т. Шевченко – Жінка-селянка

«Мина Мазайло» М. Куліш – Матрона (Тьотя Мотя)

«Любов на замовлення» Т. Іващенко – Віра Миколаївна

«Вода життя» В. Шевчук – Марія

«Король стрільців або Муза в офсайді» Іван Керницький – Тітка Мелося;

«Чудова неділя для пікніка» – Доротея;

«Симфонія сльози» Юрій Косач – Пані в чорному;    Оркестр, музики;

«Різдвяна ніч» – Жінки:;

«Жіночий дім (Ціна любові)» Зоф’я Налковська – Юлія Червенська;

«За двома зайцями» – Явдокія Пилипівна, його жінка;

«Перед заходом сонця» Г. Гауптман – Паула-Клотильда;

«Концерт оркестру театру» – Солісти;

«Пітер Пен: Нова історія» – Боцман;

Фільмографія,Фестивалі,Нагороди

2001 рік – «На полі крові» – режисер народний артист України Ярослав Лупій, Одеська кіностудія – Магдалина

2012 рік – «Три зозулі з поклоном» – за Г. Тютюнником режисер В. Миронюк

«Відьма» – кіноверсія В. Миронюка за Т. Шевченком – Відьма

 

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.