Кучма Мар’яна

Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Опис

Народилася 1 квітня.

Освіта – Львівське музичне училище імені Станіслава Людкевича, естрадне відділення, фортепіано (1994-1999 роки);

– Львівський національний університет імені Івана Франка, філологічний факультет, кафедра театрознавства та акторської майстерності, спеціальність – актор драматичного театру і кіно. Викладачі: народний артист України Богдан Миколайович Козак та народний артист України Григорій Григорович Шумейко (1999-2003 роки).

Відзнаки та нагороди:

2002 рік – стипендія імені Мирона Чолгана;

27 травня 2002 року – грамота Спілки театральних діячів України за роль Прюннети у виставі «Мізантроп» Е. Лабіша;

2003 рік – стипендія імені Володимира та Євдокії Блавацьких.

Репертуар:

«У неділю рано   зілля копала» О. Кобилянська – дівчина

«Оргія» Леся Українка – танцівниця

«Любов і мундир» Ф. Мольнар – Олімпія

«Сава Чалий» І. Карпенко-Карий – циганка

«Валентин і Валентина» М. Рощин – Машка

«Криваве весілля» Ф. Г. Лорка – дівчина

«Доки сонце зійде,роса очі виїсть…» М. Кропивницький – дівчина

«Шаріка» Я. Барнич – дівчина

«Неаполь – місто попелюшок» Н. Ковалик – емігрант

«Любий друг» Гі де Мопассан – танцівниця

«Хелемські мудриці» М. Гершензон – Ціреле

«Замшевий піджак» С. Стратієв – перукар

«Микита Кожум’яка» О. Олесь – дівчина

«Гуцулка Ксеня» Я. Барнич – дівчина

«Державна зрада» Р. Лапіка – дівчина на балу

«Анатоль» А. Шніцлер – Кора

«Квартет» Р. Харвуд – Маска

«Романтики» Е. Ростан – Сільветта, квіточка

«Івасик Телесик» інсценівка О. Огородника – лілія

«Акорди» Г. Міріам – Амурчик

«Новорічний концерт» – танець, спів, вірші

«Ісус, син Бога живого» В. Босович – дівчина

«Амадей» П. Шеффер – Катаріна Кавальєрі

«Журавлине пір’ячком» Д. Кіносіта – японка

«Нора» Г. Ібсен – Нора

«Пітер Пен» Д. Баррі – Дзінька, Тигрова Лілея

«Мізантроп» Е. Лабіш – Прюнетта

«Три ідеальні подружжя» А. Касона – Клара

«Сільва» І. Кальман – актриса

Новорічні та Різдвяні ранки – Сніжинка, ангел, масовик

«Два дні…дві ночі..» Фантазія Б. Ревкевича за В. Шекспіром – Забіяка

«Переможець та переможений» Л. Гюбнер

«Суботня вечеря» Шолом Алейхем – Шпринца

«Сватання на Гончарівці» Г. Квітка-Основ’яненко – дівчина

«Небилиці про Івана…» І. Миколайчук – дівчина

«Пропала грамота» М. Гоголь – Вдова, жінка

«Гамлет в гострому соусі» А. Ніколаї – Інга

«Пані міністрові» Б. Нушич – Рака

«Тільки у Львові – Бум, Пім, Пім» Вадим Сікорський – 2-га подруга;

«Диво-квітка» – Диво-квітка;    Веселочка;    Квіточки;

«Король стрільців або Муза в офсайді» Іван Керницький – Анничка;    Гурт спортовців-футболістів;

«Циліндр» Едуардо де Філіппо – жінки;

«Вій, вітерець!» Яніс Райніс – Анда, її сестра;    Звукотвори;

«Безодня» Орест Огородник – Іра;

«Різдвяна ніч» – Ївга, подруга Оксани;    Дівчата:;

«Голий король» Євген Шварц – Придворні дами;

«Украдене щастя» Іван Франко – Явдошка;    Дівчата:;

«Труффальдіно з Бергамо» Карло Гольдоні – Кларіче, його дочка;    Лицедії, служниці готелю;

«Ревізор» Микола Гоголь – Дружина унтер-офіцера;

«Сватання на Гончарівці» – Дівчата;

«Марія Заньковецька» Іван Рябокляч – Студенти, актори, селяни, музики;

«За двома зайцями» – Настя,Наталка;

«Гуцульський рік» Гнат Хоткевич – Газдині, Газди, Колядники, Дівчата, Хлопці:;

«Мазепа» Юліуш Словацький – Покойова служба короля і воєводи:;

«CLUB Самотніх сердець» – Мілдред;

«Соло для мідних труб» Орест Огородник – Оля, служанка в домі;    Мітингувальники;

«Пітер Пен: Нова історія» – Дінь-Дінь;

«З життя комах» – Лялечка;    Посол, головний квартир’єр, журналіст, доброчинець, телеграфіст, полководець жовтих, мурахи робітники, солдати, службовці, посли, військові, носильники, поранені, армія жовтих, перша і друга одноденка, гурт одноденок-танцівниць, слимаки, дроворуб, тітка,;

«Попелюшка» – Жанетта;

««#Антонич_Ми»» – Яна;

«Життя P.S.» – Лєра;

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.