Мелеш Світлана

Афіша актора
Репертуар
Вистава
Роль
Опис

Народилася 22 грудня.

Освіта – Львівський національний університет імені Івана Франка, філологічний факультет, кафедра театрознавства та акторської майстерності, спеціальність – актор драматичного театру і кіно. Викладачі: майстерність актора – народна артистка України Таїсія Йосипівна Литвиненко, сценічна мова – Святослав Васильович Максимчук.

У 2010 році Світлана отримала Першу премію за найкращий дебют Всеукраїнського фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької у Ніжині за роль Єви у виставі «Завчасна паморозь» Райнер Марія Рільке.

Репертуар

«Доки сонце зійде» М.Кропивницький – дівчина

«У неділю рано зілля копала» О.Кобилянська – дівчина,циганка

«Ісус, син Бога живого» – мешканка

«Микита Кожумяка» – дівчина

«Гуцулка Ксеня» М.Барнич – гуцулка

«Жорж Данден» Ж.-Б. Мольєр – Клодіна

«Закон» В. Винниченко – Інна, Марія Андріївна

«Запрошення в замок» Ж. Ануй – Ізабелла

«Хитра вдовичка» К. Гольдоні – Розаура

«Дім Бернарди Альби» Ф. Г. Лорка – Мартіріо

«Кафедра» В. Врублевська – Тіна

«Валентин і Валентина» М. Рощин – Валентина

«Амадей» П. Шеффер – громадянка Відня

«Візит літньої пані» Ф.Дюрренматт – барабанщиця

«Гуцулка Ксеня» Я. Барнич – гуцулка

«Державна зрада» Рей Лапіка – панянка на балу

«Безіменна зірка» М. Себастьян – мадемуазель Куку

«Сільва» І.Кальман – артистка вар’єте

«Журавлине пірячко» Д. Кіносіта – дівчина

«Суботня вечеря» Шолом-Алейхем – Цейтл

«Два дні… Дві ночі…» Фантазія Б. Ревкевича за В.Шекспіром – Аніта

«Дама з камеліями» А.Дюма-син – Нішетта

«Історія коня» Л. Толстой – хор-табун

«Любов і сльози» О. Мардань – Олена

«Венера в хутрі» Л. фон Захер-Мазох – Василинка

«Криза» О. Огородник – Наталка

«Сватання на Гончарівці» Г. Квітка-Основ’яненко – дівчина

«Полліанна» Е. Портер – Міллі, голова комітету «Жіноча допомога» місіс Форд

«Підступність і кохання» Ф. Шиллер – Луїза

«Небилиці про Івана…» І. Миколайчук – Лицедії

«Невольник» Т. Шевченко – Ярина

«Блакитна Троянда» Леся Українка – Дівчина з ліліями

«Віяло леді Віндермір» О. Уайльд – Леді Агата

«Варшавська мелодія» Л. Зорін – Евридіка

«Шаріка» Я. Барнич – дівчина

«Вода життя» В. Шевчук – Наречена

«Івасик-Телесик» О. Огородник – лілія

«По щучому велінню» М. Кропивницький – Королівна

«Пропала грамота» М. Гоголь – бабка Дзвінчучка

«Катерина» Т. Шевченка – Катерина

«Завчасна паморозь» Р. М. Рільке – Єва

«Назар Стодоля» Т. Шевченко – Галя

«Король стрільців або Муза в офсайді» Іван Керницький – Ірка;    Гурт спортовців-футболістів;

«Вій, вітерець!» Яніс Райніс – Зане, наречена;    Звукотвори;

«Різдвяна ніч» – Маруся, подруга Оксани;    Дівчата:;

«Голий король» Євген Шварц – Придворні дами;

«Жіночий дім (Ціна любові)» Зоф’я Налковська – Ружа Биленська;    Ева Лаштувна;

«Украдене щастя» Іван Франко – Дівчата:;

«Сватання на Гончарівці» – Дівчата;

«Марія Заньковецька» Іван Рябокляч – Студенти, актори, селяни, музики;

«За двома зайцями» – Галя, її дочка;

«Перед заходом сонця» Г. Гауптман – Інкен;

«Гуцульський рік» Гнат Хоткевич – Газдині, Газди, Колядники, Дівчата, Хлопці:;

«Соло для мідних труб» Орест Огородник – Ніна, молодша донька;

«З життя комах» – Метелик Ірис;    Посол, головний квартир’єр, журналіст, доброчинець, телеграфіст, полководець жовтих, мурахи робітники, солдати, службовці, посли, військові, носильники, поранені, армія жовтих, перша і друга одноденка, гурт одноденок-танцівниць, слимаки, дроворуб, тітка,;

Фільмографія

2009 рік – «Настя Волошин: жертва на показ» – документальний фільм, режисер Іван Федорович

2020 – «Неймовірно сліпий випадок» – короткометражний фільм

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.