ТЮБІК

Вистава
комедія
Тривалість
1 година
Прем'єра
17 лютого 2024 року
20 квітня, субота 17:00
КУПИТИ КВИТОК
ТЮБІК

“…кожен на своєму місці”… А що, якщо своє “місце” тобі більше нестерпне, а нове – тебе лякає так сильно, що хочеться зникнути взагалі?
В один день змінилося все – і ти був зобов’язаний відчути себе героєм, людиною, яка врятує інших людей. А що, якщо не відчув?
“Тюбик” – це вистава-діалог. Це розмова і між чоловіком і дружиною, що заплуталися у власних ролях, коли війна заполонила їх звичайне життя.
І відверта розмова з глядачем на тему, про яку ми всі…ніби домовилися мовчати. Як прийняти власний програш в очікуванні на Перемогу? Ми дозволимо собі злякатися, посміятися, поплакати і поговорити чесно.

Режисер про виставу

Кожен свого часу був “тюбіком” – це нормальний процес дорослішання чоловіка. У буцімто поверховості, комічності цієї п’єси та простоті ситуації – через призму досвіду, що я пережив – бачу зовсім інший пласт глибоких духовних переживань людини, якими складно ділитися. Через комедію я хочу поговорити про серйозні речі, які зазвичай ми не можемо сформулювати словами, а засобами театру є змога передати їх в рази точніше.

Авторка

Ірина Феофанова

Режисер-постановник, музичне оформлення

Назар Павлик

Художник-постановник

Олександр Оверчук

Художник зі світла

Руслан Березовий

помічники режисера

В'ячеслав Жуков, Тетяна Когут, Костянтин Шелест

Фото
Фото
Дійові особи та виконавці

Євген

Коржук Василь

заслужений артист України

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.