Боймук Наталія

заслужена артистка України
Репертуар
Вистава
Роль
Сафонівна; Віка
Селянки
Опис

Народилася 7 грудня.
Освіта – Львівський національний університет імені Івана Франка, філологічний факультет, кафедра театрознавства та акторської майстерності, курс народної артистки України Таїсії Йосипівни Литвиненко

Нагороди:

2007 рік – «краща жіноча роль» Міжнародного театрального фестивалю «Слов’янський вінець», м. Москва, вистава «Дім з мезоніном» А. Чехова, роль Місюсь (режисер народна артистка України Алла Бабенко);
2007 рік – перемога у номінації «краща головна жіноча роль» на Фестивалі молодої режисури «Тернопільські театральні вечори. Дебют» – роль Невідомої у виставі «Безіменна зірка» М. Себастьяна (режисер Богдан Ревкевич);
2012 рік – перемога у номінації «краща головна жіноча роль» на Фестивалі молодої режисури «Тернопільські театральні вечори. Дебют-2012» – роль Полліанни у виставі «Полліанна» Е. Портер (режисер Богдан Ревкевич).

Репертуар

 

«Мріє, не зрадь» Леся Українка – мавка

«Микита Кожум’яка» О. Олесь – дівчина

«Жорж Данден» Ж. Б. Мольєр – Анжеліка, Колена

«Неповторність» – хлопчик

«Гуцулка Ксеня» Я. Барнич – дівчина

«Пітер Пен» Д. Баррі – Венді

«Доки сонце зійде, роса очі виїсть» М. Кропивницький – народні сцени

«Державна зрада» Рей Лапіка – народні сцени

«Оргія» Леся Українка – народні сцени

«Романтики» Е. Ростан – танці

«Запрошення в замок» Ж. Ануй – Діана

«Івасик-Телесик» Інсценівка О. Огородника – Лілея, Гусеня

«Моя Шевченкіана» – спів

«Закон» В. Винниченко – Люда

«У неділю рано зілля копала…» О. Кобилянська – дівчина

«Валентин і Валентина» М. Рощин – Валентина

«Амадей» П. Шеффер – громадянка Відня

«Сільва» І. Кальман – Стассі, артистка вар’єте

«Суботня вечеря» Шолом-Алейхем – Годл

«Два дні… Дві ночі…» Б. Ревкевич за «Ромео і Джульєтта» В.Шекспіра – ангел, забіяка

«Дама з камеліями» А.Дюма-син – Нішетта, куртизанка

«Безіменна зірка» М. Себастьян – Невідома

«Варшавська мелодія» Л. Зорін – Евридіка

«Дім з мезоніном» А. Чехов – Місюсь

«Історія коня» Л.Толстой – хор-табун

«Бояриня» Леся Українка – сестра Степанова

«Сватання на Гончарівці» Г. Квітка-Основ’яненко – Уляна

«Полліанна» Е. Портер – Полліанна

«Небилиці про Івана…» Іван Миколайчук – Молода газдиня

«Невольник» Т. Шевченко – Дівчина

«Мина Мазайло» М. Куліш – Невідома

«Віяло леді Віндермір» О. Уайльд – Леді Віндермір

«Катерина» Т. Шевченко – Катерина

«Журавлине пір’ячко» Д. Кіносіта – Цу

«Шаріка» Я. Барнич – Лідія

«По щучому велінню…» М. Кропивницький – принцеса

«Безодня» Орест Огородник – Іра;

«Різдвяна ніч» – Оксана, його дочка;    Дівчата:;

«Голий король» Євген Шварц – Придворні дами;

«Украдене щастя» Іван Франко – Дівчата:;

«Труффальдіно з Бергамо» Карло Гольдоні – Змеральдіна, служниця у Панталоне;    Лицедії, служниці готелю;

«Сватання на Гончарівці» – Уляна;    Дівчата;

«Марія Заньковецька» Іван Рябокляч – Студенти, актори, селяни, музики;

«Мазепа» Юліуш Словацький – Покойова служба короля і воєводи:;

«Фредерік або Бульвар злочинів» – Береніка;

«До тебе в сни…» – Жінка;

««#Антонич_Ми»» – Софія;

Наші партнери
© 2022 ТЕАТР імені Марії Заньковецької.